Dudak Makyajı dudakta aralarda birikmeyen ruj!!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

tu.a.na

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2008
67
0
merhabalar.ruj konusunda cok hassasım.dudagımda catlayan yerlerın arasnda ruj kaldımı snr oluyorum.aralarda birikmeyen ruj markası önerirsenz sevırım.cvplarınz ııcn smdıden tesekkurler

onun ilacı birikmeyen ruj değil,ne kadar pahalı kaliteli ürün alırsan al çatlak dudakta herzaman birikir.önce çatlakları hallet derim benboshayallersmile

ama ilk mesajında catlayan yerlerin arasında kaldımı gibi bi ifade kullanmıssın cnm :)) eger catlak degilse bi köpük ruj yada su yumusak dokulu rujklar kalıntı yapmıyor :)) bende nefret ederm kuruyup kalan rujlardan :) ama eger dudagımda cok kuruluk catlaklık varsa onlar bile cogu zmn yapıyor :)

Dişlerinizi fırçaladıktan sonra, diş fırçanızı ılık suyla biraz ıslatın sonra dudaklarınızı hafifçe tahriş etmeden fırçalayın. Bu dudaklarınızdan ölü derileri temizler. Ben öyle yapıyorum şahsen ve rujumda çatlaklar arasında toplanmıyor.

Ama belkide sizin dudak derinizin çizgileri belirgindir.CADIARZU O kadarınıda takmayın canım zemuszemus

dudağimda çatlak olunca bende de duruı we de iğrenç oluoo,ben de diş fırçasıyla hallediorumm

X