Dudak Makyajı dudaklarınızın yumuşacık pürüzsüz olması için

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

pinkwhite0

Guru
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2011
2.606
117
eos lip balm ı duydunuz mu bilmem ama harika bir ürün dudağa sürülür sürülmez yumuşacık olup eriyor %100 doğal olduğu söyleniyor ben bugün aldım ve hayran kaldım üzerine kuruyunca ruj sürdüğümdeyse aşık oldum:KK16:kokusu da çokk güzel ben pembe renk aldım meyveli olanından. bunu makyaj videosu izlerken bir japon kızdan gördüm ruj sürmeden önce bundan sürüyordu merak edip araştırdım ve çok hoşuma gitti $images.jpg

Son düzenleme:
güzele benziyor canım benimde dudaklarım kavladı yolduğumda kanıyor çok derinden kalkmış etler iğrenç gözüküyor anlayacağın :S
nerden aldın bitanem?ve fiyatını öğrenmemde bir mahsur varmı acaba??

ben de merak ediyorum bu ürünü. türkiyede gg de ve başka bi sitede vardı ama 25tl idi.. yurtsışında 4 dolara satılıyormuş. görmeden almak istemedim güvenemedim ama öte yandan da çok merak ediyorum:KK52: keşke watsonslarda ya da benzer bir yerlerde satışı başlasa ve tabii asıl fiyatına olmasa da daha yakın bi fiyat olsa fena olmaz.

bu urunu her yerde bulmak mumkun mu ben hıc bıyerde gormedım ankaradayım bu arada ve de dudak dolgunlastırma ozallıgı varmı acaba benım ust bıraz ınce de

arkadaşlar gg den aldım isteyene tükenmeden linki atabilirim özelden:)

Son düzenleme:
cnm ya cok sagol almak ısterdım amam kredı kartım yok ogrencıyım hıc netten alısverıs yapmadım artık bulursam alırım bende ya da ona benser bı urun bulursam artık

$blistex_medplus2-800x800.jpg

sivilce ilacı kullanıp dudakları çatlayıp kanayan beni kurtaran üründür kendisi o kadar yani, tadı da güzel

X