dudakları daha güzel göstermek elinizde ...nasılmı

xoxzlemle

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2008
160
2
38
Dudakların inceyse: Asla koyu renk ruj kullanma. Bu, sadece dudaklarını daha da ince gösterir.

Açık renk ve parlak rujlar, dudaklarını daha dolgun ve seksi gösterir.

İstersen, ruj renginle aynı tonda dudak kalemi de kullanabilirsin.

Dudakların kalınsa:
Koyu renk ve mat rujlar tam sana göre!

Daha ince bir görünüm için, rujunla aynı renkteki dudak kalemini biraz içten çekebilirsin.

Üst dudağın alt dudağından kalınsa:
Dudak kalemiyle alt dudağını biraz kalınlaştırmayı dene!

Üst dudağına ise dudak kalemi sürmeyip, pamukla yumuşatırsan mükemmel bir sonuç elde edersin.

Alt dudağın üst dudağından kalınsa:
Üst dudağını likit ruj veya dudak kalemiyle biraz kalınlaştır.

Tam ortasına daha dolgun bir görünüm vermek için hafif bir parlatıcı sür. Alt dudağına ise rujunu biraz içerden sürmeyi dene!

Şenizşutarafagitti..
ayrıca bi uzmandan öğrenmiştim önce dudağa kalem çekiyoruz (kalemi biraz dışardan çekin) sonra fondoten sürün iyi masaj yapıyoruz sonra pudra döküm fazlalıkları alıyoruz onun üstüne tekrar kalem ve en son parlatıcı .. sonuç ben denedim silikonlu gibi oldu size tavsiyem deneyin:)

Son düzenleme:
süpersin canım ya başka bilgilerin varsa lütfen paylaş,benim gibi makyapmayı hiç bilmeyenler için

Ben de benzer bir yöntem kullanıyorum gece makyajı için. Dudak kalemi ile tüm dudağı boyayıp üzerine pudra sürüyorum. Üzerine,dudak kalemiyle aynı renk rujumu fırça ile tatbik ediyorum. Eğer istersem ve makyaja da uygunsa parlatıcı da kullanıyorum. Fondoten hiç sürmedim. Bu sistemi dudaklarımı dolgunlaştırmaktan ziyade, dudak makyajını daha stabil hale getirmek için kullanıyorum.

ya arkadaşlar bana bir yol gösterin dudaklarım çok renksiz ölü gibi duryorum süreklide rujla olmuyo dağılıyo ruj bitkisel bi öneriniz varmı yada krem filan

Merhaba tatlım dudakların için bi kaç tavsiyem var ; çantanda her zaman bir çatlak kremi (lipstick) bulundurmalısın. Vazelin veya zeytinyağıyla dudaklarını nemlendirerek bakımını yapabilirsin.

Ayrıca soğuk havalarda dudakların çatlıyorsa kakao yağı kullanabilirsin ve cildin için kullandığın nemlendirici ile dudaklarını da nemlendirmeyi ihmal etme.
ayrıca bi dip not diyeyim dişini fırçaladıktan sonra fırçayla dudaklarına hafif dokunuşlarla ölü deriyi alabilir lipstick sürerek uyuyabilirsin yada ılıktan biraz sıcak suya bez veya pamuk batırıp dudaklarına haftada 3 defa yarımşar saat masajda yapabilirsin.. umarım işine yarar

kızlar deneyip sonucu bildiricem demiştiniz sonuçtan memnun kaldınız inşallah merak ettim de :))))

max factor un makyaj artisti dudaklarinizdaki olu deriyi goz makyajiyla goturebilirsiniz demisti denedim bende ise yariyo. kulak copuyle yapiorum puruzsuz oluyo dudaklarim

canım ben anlamadım:uhm:
göz makyajı temizleyicisi le mi uyguluyosun?a.s.

hayir cnm ben ruj yada parlatici surmeden once temizliyorum dudaklarimi goz makyaji temizleyicisiyle bi kula copune dokerek daha puruzsuz oluyo ruj surdugumde daha guzel duruyo a.s.

arkadaslar (ozellıkle konuyu acan ark ) bende dudagının usr kısmı bıraz ınce olanlardanım ama sole bı gozlem edındım ben ya ne bılım hanı acık renk rujlar dolgun gosterıyo denmısya yo bende hıc ole olmuyo aksıne daha ınce gozterıyo gıbı gelıyo bana koyu renkler daha cok yakıstırıyorum kendıme tabı kalemle kullnarak ? sızdede ole bı durum oluyomu ust dudagı ınce olnalar ıcın soluyorum

bı de dudak kaelmı suruluyo sonra fondoten denılmıs sıvı fondotenmı olcak ? ( kızlar bu arda fondoten pudra falan pek anlamam bende bı fondoten var o da sıvı bı sekılde bunun bı adı varmı bılmadıgımden sıvı fondtn yazdım ) ustune pudra surmek sartmı kalıcı olması ıcın ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…