Dudak Makyajı Dudak Kalemi

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
E

EU2

Ziyaretçi
Merhaba Kızlar,
en seksi gorunen dudakların dudagın naturel tonunda oldugunu dusunuyorum.Bu yuzden dudak tonunda bir dudak kalemi ile belli belirsiz bir hat cekip oyle bırakmak istiyorum.Dogal tonda bir dudak kalemi kullanıp uzerine cok az lip balsam suruldugunde cok hos bir goruntu olusuyor.Resimde dudak tonu cok hos..Dudak kalemi uygulanmıs ama farketmek neredeyse imkansız..

dudaklar_3.jpg

Henuz aradigim dogallikta hem kalıcı hemde naturel bir ton bulamadım.MAC, Nivea ve Max Factor denedim cokda memnun kalmadım.Onerilere acigim :)

bu konunun takipcisi olucam,bende bu tonu cok aradim ama bulamadim nedense,,,,

Sanirim dudak kalemi kullanan fazla sayıda kişi yok... :KK43:

Bende Emiliynin 211 nolusı var. Yam bu renk değil fakat yinede beğendim ben yani bi bakın isterseniz. Ayrıca bende çok beğeniyorum bu şekilde. Aslında kalıcı makyaj yaptırsak bu şekilde sadece dudak konturuna olmaz mı?

Bende Emiliynin 211 nolusı var. Yam bu renk değil fakat yinede beğendim ben yani bi bakın isterseniz. Ayrıca bende çok beğeniyorum bu şekilde. Aslında kalıcı makyaj yaptırsak bu şekilde sadece dudak konturuna olmaz mı?

Evet buda hos bir cozum..Bakın ornekleri ne kadar guzel..Ama heryere guvenilmez iste..Bir arkadasim baya astronomik rakamlara yaptirdigi kalici makyajını sildirmek icin yaptirdigi fiyatin 2 katini harcadi ve cildini de mahvetti.Referans şart..
Guzel yapildiginda ise sonuclari super...

kalici_makyaj_dudak.jpg

makyaj2il.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
kızlar madem konu kalem ve dudak estetiğini ön plana çıkarmak bende sizden bi öneri bekliyorum bende ten rengi bir kalem arıyorum dudağın dış kısmına sürmek için dudakları çok hoş ve dolgun gösteriyo ve dudak kontürü daha belirgin oluyo varmı önereceğiniz bi marka ben aradım bulamadım

Beni tatmin etmiyor bu yuzden bir arayisa girdim ama suana kadar kullandıklarımın en iyisi MAC whirl oldu.

işinize yarar mı bilmem ama rosense'in dudak kalemlerini tavsiye ederim....

Dudak Çevresi fotosundaki kalemin rengini beğenmedim. Doğal değil bence.Çok belli oluyor.

tonunu begenmek size kalmış.birazda zevk meselesi..

bende dudak kalemi kullanıyorum genelde daha kalıcı oldugu için..ama çerçeve şeklinde deilde ruj gibi yayıyorumm..kışın genelde bepanthen üzerine kalem sürüyorum yazınsa dudak nemlendiricisinin üzerine kalemi sürüyorum..flormar dudak kalemi kullanıyorumm...

bende dudak kalemi kullanıyorum genelde daha kalıcı oldugu için..ama çerçeve şeklinde deilde ruj gibi yayıyorumm..kışın genelde bepanthen üzerine kalem sürüyorum yazınsa dudak nemlendiricisinin üzerine kalemi sürüyorum..flormar dudak kalemi kullanıyorumm...

peki hangi nosu?dogal duruyor mu?

bende genelde ruj yerine kalem kullanıyorum üzerine de parlatıcı en çok kullandığım nivea05 caramel ve veritay37 numara niveanın rengi fotoğraftakine benziyor ama biraz koyu olabilir yine benim kullandığım

flormar 203 cnm..yani doğal duruyo kırmızı pembe arası bşy:)

olamadı ki angelina jolie gibi dudaklarimiz cirpinip duruyoruz :))))

he valla doru dionnn..nedek bunada şükürr:):)

bende bi türlü beceremiorum şu dudak kalemi işini dudaklarım kalın ben de sırıtıo bi de taşırıorum nasıl sürebilirim ki

X