dudak estetiği?????

karaca

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Ağustos 2010
165
0
slm arkadaşlar ben dudaklarıma takmış vaziyetteyim ve kalınlaştırmak istiyorum izmirde yaşıyorum önerileriniz ve fikirleriniz benim için çok önemli??? yaptıran varmı memnunmu ve ücretleri nelerdir???Bu konu altında pek başlık göremedim ben el atayım dedimmm:))))
yağ enjekte duydum kalıcı deyilmiş sanırım operasyonla oluyormuş bu benim ilgimi çekiyor ama oda korkutuyor .....:uhm:

beğendiğim estetiklilerden biri yüzüne gitmiş ....

Eklentiler

• $Hatice+_petek4[1].jpg
    11 KB · Görüntüleme: 417
Bence önce 8-12 ay arasında kalıcılığı olan geçici dolguları deneyin. Ve mutlaka iyi bir estetik plastik cerrah bulun.. İzmirde Ufuk Bilkay vardır. İyi bir dr olduğunu duyarım hep.. İstanbul da fiyatlar 300-600€ civarlarında. İ;zmir'i bilemiyorum tabi.. Ama burda önemli olan dr.un iyi olması..

Bunu bende merak ediyorum hyaluronik asit diye bi maddeydi sanırım baya yaygın kullanılıyomuş.
Kendi yağının enjekte edilmesi çok kısa sürede geçiyomuş
Bir de aylar önce haberlerde gördüğüm ama nette bir bilgi bulamadığım şu var;
Kişinin herhangi bir vücut bölgesinden alınan yağ yüksek sistem teknoloji ile ayrıştırılıyor ve ortaya çıkan az miktarda kolojen dudağa enjekte ediliyor diyordu. Zaten dudağın doğal yapısı da kolojenlerden oluşuyor. Bu yüzden ilgimi çekti Bu yöntem hakkında hiç bi yerde bilgiye ulaşamadım aramalarımda.. bunu duyan yapıldığı yeri bilen var mı? Bilen varsa paylaşsın lütfen...

Cosmoderm, Cosmoplast: Bu laboratuvar ortamında normal insan kolajeninin üüretilmesinden elde edilir. İnsan kaynaklı olduğu için allerjik reaksiyon yapmaz. Eğer kişinin kendi dokusundan kolajen üretiliyor ise buna otologkolajen denir. Vücudun bir yerinden alınan doku parçasından kollajen üretilmektedir.

Ama neresi yapıyo :uhm:

saol yağmurluk tavsiyen için :1hug:
bende bir estetik merkezine mail attımelen cvpta:en güvenilir yontem hyaluronik asit preparatlarıyla dolgunlaştırmaktır.işlemin kalıcılıgı 6ay-1 yıldır.maliyeti 400 ytldir.

(direk kopyalayıp yapıştırdım )kilolarımı verir vermez güvenilir bi dr.a yaptırmak istiyorum ..değişimmmmmmmmboshayallersmile

canım bu yöntem 6 ay bile dayanmıyormus duyduklarıma göre dudak haraketli bi organ olduğundan hemen eriyormuş ....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…