Dudak Dolgusu

oyaandk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2019
1
2
33
merhaba herkese ben 2 hafta önce Clinimed Nişantaşı'nda dudak dolgusu yaptırdım.Dudaklarım tam istediğim gibi oldu. Hem dolgunlar hem de doğal görünüyorlar.Herkese tavsiye ediyorum. :)

Keske birde öncesi sonrası paylaşsaydınız benim doktorum belli fotoğrafı da önerirken daha iyi oluyor.

benim son hali böyle oldu. 2014 tenberi yaptırıyorum yazıyorum da. Üst dudağım yok denecek kadar azdı. Hoş bu çekimden bir tıkdaha dolgun dursa da karşıdan bakıldığında normal e geldi. Şekil verdirttim kontür yapan kişi eli malzeme çok önemli.4 senedir öğrendiğim en büyük şeylerden biri bu.

inanılmaz doğal.2 ml dolguyu tek seferde yaptıran var mı dudağına ? benim dudaklarım kağıt gibi çok mu gelir ? dolgun dudak istiyorum
Sakınnn diyorum dolgu işi 4 seferde anca oturan marka önemli olan işçilik daha da önemli olan bir estetikliktir. Üst yan dudakları doldurursanız yanaklar dar ve kalkık alt dusak kaldırırsanız yanaklar daha dolgun görünür oransal olarak. Dikkat diyim:)
Kalan asimetri için izmire taşındığım için rötüşa gidemedim

Eklentiler

• EB733F8D-1416-424A-A7AF-446295D42FAA.jpeg
    79,3 KB · Görüntüleme: 111
Çok güzel olmuş. Hala memnun musunuz? Nerede yaptırdınız. Bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.

Kızlar 3cc yaptırdım yapan hekim normal oldugunu iddia ediyor ama bu kadar fazla dolguya rağmen hiç fark yok. Sizde nasıl oldu belirgin fark oluyor mu?

Çok güzel olmuş. Hala memnun musunuz? Nerede yaptırdınız. Bilgi ve tecrübelerinize ihtiyacım var.
Ben aslında 6 senedir yaptırıyorum. İnanın çok şey tecrübe edindim. İlk olarak 1 cx hepsini yaptırmak çok yapay kalıcı bir etki bırakoyor.. vücut eritme hızınız da kalıcılık ta etken karaciğerdeki bir enzimin çok ya da az olması ile kalıyor ya da 4 ayda eriyor benim öyle ..
Aynı zamanda alta ve üst ortaya yapılan dolgu yüzü yanakları geniş tutuyor . Burnu da bence.
Kontr olayı önemli doğal olmalı kullanılan madde de kalın granüllü olmalı yaptıkça görüyürosunuz
Bir de tabi teknik.. rusların tekniği dudak yanlrını ördekleştirmeden açıyor..
Ben sf la aesthetica diye bir merkezde yaptırdım nişantaşında ondan önce diş hekimi bir arkdşm yapıyordu.
Bunlar hariç 2 dermatolog 1 plastik cerrah 1 medikal estetik uzmn yaptırdım son derece memnunum diyemeceğim için isimleri tekrar yazmıyorum çünkü benm asıl ihtiyaxım üst yanların ördek olmadan açılmasıydı.
Dr. Aysu somunkıran, biran ekici yi tavsiye ederim dudak için. Aysu hoca da rusyada eğitim almış telde konuştum örnekleri gördükten sonra.. koronadan ona gidemedim henüz . Nişantaşında yaptırıp geçtim 0,5
İ birden yaptı 0,1 İ bırakalım rötüş için dedim çok uğraş oluyor dedi. Şimdi asimetri var bir yere de gidemiyorum izmire taşındığımdan.
Dolgu maddesi gana ilk günler kötüydü ama baya bi doğallaşto şimdi. Dolgunluktan çok yanların doğallığı için tavsiye ediyorum. Dolgunluk için daha jıvederm vs gibi ürünler.. tabi bunların üretim şekilleri de güncelleniyor muhtemelen restalyne falanda şok yaygın bu ara. Ama yıllar önce ben memnun kalmamıştım..
Dolayısıyla gana Diyorum şimdilik.. teosyel kiss de okeydir
İlk yapldğnda yanlardan ortaya doğru dikleşmiş gibi geliyor ama yanların açılmadı için bu kadarını beklemek gerekiyor. Son hali böyle biraz eridi 2 ayda. Yakın çekince kalın gibi ama bu kadar doglun değil ince de değil. Üstteki hafif simetri var ama sıfır ördeklik

Eklentiler

• image.jpg
    73,4 KB · Görüntüleme: 112
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…