dudak dolgusu-yardım ---- moralim çok bozuk

ciarasisi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Nisan 2014
3.155
2.520
kızlar merhaba hepinize ...esteworldde 10 dk bıle surmeyen dudak dolgusu operasyonu yaptırdım çok bılındık tv lere cıkan bı doktora şişlikler bı hafta gecmedi zaten alt dudaga yapılmadı ust dudagın yanlarına yapıldı ... bi hafta gecmeyınce elle masaj yaptım cunku cok kotuydu goruntum..ıkıncı haftada gecmedi masaj yaptım dudagımın ust tarafında top gını bı beze oluyodu kapatınca agzımı sonra dolgu oturdukca ondan dıger taraftada cıktı... ve sımdı moralım o kadar bozukkı yanagıma dogru şişlik mevcut hatta alt dudagıma bıle kayıyo sıslık...sınırden aglıcm doktora sorsan oynamısım dolgu kaymıs ne alaka??? o kadar kayan bısey mı bu mıllet ılk gunden opusur eder degıl mı...şimdi erıtme yapacakmıs dolgu fazla gelmıs cart curt yanagım nolcak bılmıyorum nette bakıorm kımsenın basına boyle bsıe gelmemıs barız hyalünik asıt mı adını tam yazamadım o gecıcı dolgudan bu da doktor bana guven halledicem dedi... sinirlerim cok bozuk karısık yazdım napıcam bılmıyorum...bir daha mı tovbee...

Son düzenleme:
Çok geçmiş olsun .Bende ne zaman.bir estetik islem yaptirsam sonu hüsran oluyor,Rabbim vermiş çok sikayetci oldugumuzda malesef geri dönüşü de gecikmiyor.Şükur her.halimize

Çok geçmiş olsun .Bende ne zaman.bir estetik islem yaptirsam sonu hüsran oluyor,Rabbim vermiş çok sikayetci oldugumuzda malesef geri dönüşü de gecikmiyor.Şükur her.halimize
saol aynen canım bende oyle ne yaptırsam aynı şey oluyo..doktora kabahat bıle bulamıyorum cunku o kadar deneyımlı allah cezalandırdı resmen bakalım inş düzelir de bir daha kalkışmam boyle işlere..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…