Dudak dolgusu yaptırmak isteyen varsa bende yaptırcam birlikte gidebiliriz?

Monojes

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Ocak 2015
57
5
34
arkadaşlar dudağıma defalarca dolgu yaptırdım ama istediğim sonucu alamadım.

Artık sinir geldi doktor değiştirmeye karar verdim.

Düşündümde benim gibi dolgu yaptırmak isteyen arkadaş varsa beraber doktor araştırırız hemde
Beraber gidersek indirim felan olur belki en azından birbirimize bu süreçte destek oluruz

Hangi ilden yazıyorsun. Ben Ankara'da Başak Kandiye gidicem. Sonuçlardan memnunlarmış gidenler. Uzun sürede kalıyormuş.

Ankaradaysan Mehmet Akgun u onerebilirim kendi doktorum diye demiyorum instagramda cok ornegi var gorup gidebilirsin

Ankaradaysan Mehmet Akgun u onerebilirim kendi doktorum diye demiyorum instagramda cok ornegi var gorup gidebilirsin

Ben Başak Kandiye gittim çokta memnun kaldım Ankara'da. Fotoğrafta koydum öncesi ve sonrası istersen dene derim memnun kalırsın.

Ben Başak Kandiye gittim çokta memnun kaldım Ankara'da. Fotoğrafta koydum öncesi ve sonrası istersen dene derim memnun kalırsın.
Canim ben zaten islemlerimi Mehmet Akgün e yaptiriyorum ve memnunum neden degiştirip onu deneyeyim oneri isteyenlere önermiştim ben öneri istememiştim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…