DUDAK DOLGUSU TAVSİYE VE ÖNERİLER(İZMİR)

Curious2

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2015
132
27
Öncelikle günaydın kızlar.Dudak dolgusu yaptırmak istiyorum.Dudaklarımın şekli gayet iyi ancak küçük.Sadece internetten araştırdığım kadarını biliyorum.Eğer yaptıran ve çok memnun kalanlar,kalmayanlar varsa ve yardımcı olursa çooooookkk sevinirim.Dr. Ufuk BİLKAY'ı duymuştum çok başarılı diye.İzmir'de önerebileceğiniz doktorlar ?
Varsa kim ? Ücretler nedir? Ve resimlerle desteklerseniz sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim :)

Yüzüme bir uygulama yaptırmak için Dr. Ufuk Bilkay muayenehanesine gidip ön muayene yaptırdım Ertesi gün uygulamayı yaptırmak üzere tekrar muayenehanesine gittim. Uygulama için ön hazırlık yapılırken ben çalışan asistana uygulanacak maddenin yanımda açılması talebinde bulundum. Asistan güler yüzle elbette şeklinde olumlu cevap verdi. Yarım saat uygulama bölgesinin uyuşması için bekledim ve sıra bana geldiğinde sayın doktorun eşi beni başka bir odaya alarak tüpün yanımda açılması talebimden rahatsız olduklarını bu kliniğin diğer plastik cerrahların kliniklerinden çok farklı ve kaliteli olduğunu benim bu soru ve talepte bulanmaya hakkımın olmadığının bilgisini verdi ve odadan ayrıldı. Daha sonra asistan yanıma gelerek Sn. Ufuk Bilkay'ın bana servis vermek istemediğini aktarıp kibarca beni muayenehaneden onlarca hastanın arasında rezil ederek çıkardılar.

Yüzüme bir uygulama yaptırmak için Dr. Ufuk Bilkay muayenehanesine gidip ön muayene yaptırdım Ertesi gün uygulamayı yaptırmak üzere tekrar muayenehanesine gittim. Uygulama için ön hazırlık yapılırken ben çalışan asistana uygulanacak maddenin yanımda açılması talebinde bulundum. Asistan güler yüzle elbette şeklinde olumlu cevap verdi. Yarım saat uygulama bölgesinin uyuşması için bekledim ve sıra bana geldiğinde sayın doktorun eşi beni başka bir odaya alarak tüpün yanımda açılması talebimden rahatsız olduklarını bu kliniğin diğer plastik cerrahların kliniklerinden çok farklı ve kaliteli olduğunu benim bu soru ve talepte bulanmaya hakkımın olmadığının bilgisini verdi ve odadan ayrıldı. Daha sonra asistan yanıma gelerek Sn. Ufuk Bilkay'ın bana servis vermek istemediğini aktarıp kibarca beni muayenehaneden onlarca hastanın arasında rezil ederek çıkardılar.
büyük saygısızlık yapılmış
neden o şekilde davrandıklarını açıklayım
bazı drler
juwaderm, teosyal vb. gibi pahalı dolguları kullandığını söyleyip
ucuz maddeleri kullanıyor
onlarda öyle yapacaklardı
yanımda açılsın dediğin çok iyi olmuş
kandıramayacaklarını anlamışlar

Dudak dolgusu yaptıracaksan kesinlikle bir estetik cerraha git ve çok araştır derim çünkü yıllar önce yaptırdım ve paramla rezil oldum oda yetmiyor sağlığım tehlikeye girdi ameliyat olmam gerekiyor oda her doktor yanaşmıyor oda ayrı bir dert lütfen iyi araştır

İzmirde ulvi güner en iyisi dediler gittim 1500 lira verdiğim parayamı yanayım dudaklarım cin çarpmışa döndü onamı bilemedim dudaklarda asimetri sorunı zaten vardı deyip 2.rötuşı yaptı geçen hafta ama bir taraf şiş bir taraf çökük oldu artık mecbur 6 ay geçmesini beklicem yapcak bişi yok

Umarım altı ay sonra yok olur seninki..
benim kaç sene oldu şimdide topak topak belirli yerlerde şişler halinde kaldı ,eskisine nazaran daha iyi ama yinede çirkin. sadece balık değilim girintili çıkıntılı bir dudak işte

Umarım altı ay sonra yok olur seninki..
benim kaç sene oldu şimdide topak topak belirli yerlerde şişler halinde kaldı ,eskisine nazaran daha iyi ama yinede çirkin. sadece balık değilim girintili çıkıntılı bir dudak işte
dolgu kutularının içinde iki adet seri numara yazan kart oluyormuş onun berinin yaptırana verilmesi gerekiyormuş
herhangi bi reaksiyonla karşılaşıldığında hangi marka kaç cc olduğunun o kartta yazdığından ihtiyaç oluyor

Dudak dolgusu yaptıracaksan kesinlikle bir estetik cerraha git ve çok araştır derim çünkü yıllar önce yaptırdım ve paramla rezil oldum oda yetmiyor sağlığım tehlikeye girdi ameliyat olmam gerekiyor oda her doktor yanaşmıyor oda ayrı bir dert lütfen iyi araştır
Canim sen kime yaptirmistin?

Bu arada arkadaslar bende ilgileniyorum istanbuldan birini önerebilirseniz minettar olurum.

X