Dudak Dolgusu Tavsiye Edebileceğiniz Doktor Var Mı?

Chapter1

Üye
Kayıtlı Üye
23 Ağustos 2015
83
16
Merhabalar, Nişantaşında oturuyorum yaptırdığınız yada duyduğunuz işinde gerçekten başarılı birini arıyorum.
Ücretinden çok kalitesi önemli tavsiyeleriniz varsa çok memnun olurum... Teşekkürler şimdiden cevap veren herkese, iyi akşamlar

Merhaba daha yeni dudak dolgusu yeni yaptirmis biri olarak cevap vermek istedim, uzun arastirmalar sonucunda gokhan haytoglu'nu buldum. Cok fazla tereddutlerim vardi fakat inanin ofisine girip kendisyle konusmaya basladigim andan itibaren butun tereddutlerimin yersiz oldugunu farkettim zaten isine cok hakim isteklerinizi anlaybiliyordu hatta islem sirasinda bana destek olmak gelen arkadasimin aklinda hic yokken benim islemimin arkasindan o da yaptirmak istedigini soyledi ve islem arkadasima da uygulandi. Islemin ustunden 3 hafta gecti hic bir terslik ile de karsilasmadik. Aradiginiz dogalliksa mutlaka gokhan beye gitmelisiniz.

Merhaba daha yeni dudak dolgusu yeni yaptirmis biri olarak cevap vermek istedim, uzun arastirmalar sonucunda op. Dr.Gokhan Haytoglu'nu buldum. Cok fazla tereddutlerim vardi fakat inanin ofisine girip kendisyle konusmaya basladigim andan itibaren butun tereddutlerimin yersiz oldugunu farkettim zaten isine cok hakim isteklerinizi anlaybiliyordu hatta islem sirasinda bana destek olmak gelen arkadasimin aklinda hic yokken benim islemimin arkasindan o da yaptirmak istedigini soyledi ve islem arkadasima da uygulandi. Islemin ustunden 3 hafta gecti hic bir terslik ile de karsilasmadik. Aradiginiz dogalliksa mutlaka gokhan beye gitmelisiniz. Yeri de zaten nisantasindaki midpointin karsisindaki maltepe apt. Da.

Merhabalar, Nişantaşında oturuyorum yaptırdığınız yada duyduğunuz işinde gerçekten başarılı birini arıyorum.
Ücretinden çok kalitesi önemli tavsiyeleriniz varsa çok memnun olurum... Teşekkürler şimdiden cevap veren herkese, iyi akşamlar
Kesinlikle doktor Baki Çokneşeli’yi tavsiye ediyorum, deneyimli, kardeşim çok ama çok memnun kalmıştı. Arkadaşlara da önermeye başladım, herkes memnun. Eskiden Nişantaşında muayenehanesi vardı, şimdi de Nişantaşı’na da yakın, Şişli’de, Cevahir’in yan sokağında hemen.

X