Dudak Makyajı Dudak Dolgunlasttrcs ....

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

ebixsxim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
14 Temmuz 2008
1.555
0
37
bayanlar bana orede bulunun lutfen dudaklarımı bırzcıkda olsun dolgunlastrmak ıstıyorum ama ole dolgu botoks sekılınde deıl yanı gecenlerde kuzenım dudak dolgunlastrıcı aldım dedı markası rımmelmı ne ole bısey dedı ama etkılımıdır bılmıyorum uyusturuyo flan demıstı.... gerceklık payıı varmıdır ..
kullnanannız oldumuuu.....???
etkılı bır mrka bılen varmı orıde bulunalım lutfenm......

ben oriflame kullanıyorum. kısa dönem etkileri iyi ama uzun dönemi bilmiyorum henüz. bu arada benimkiler ruj. ayrıca rujla aynı renk dudak kalemi kullanıp biraz daha dolgun bir görünğm yakalayabilirsin. umarım bu bilgiler işine yarar. yerimseniben

ben avonun dolgunlastırıcı rujundan aldım.surdugum zaman tek yaptıgı dudaklarımı yakmak oluyor.dolgunlastırmıyor kesınlıkle

Off yaa ben cok merak edıyorum kullnana yokmu dudak uyusarak dolgunluk verıyomus sısırıyomus

Lip Plumper var.. karincalasiyo sanki dudaklar onu sürünce ama bildigin dolgunlastiran ruj gibi yani bisey yesen icsen yok oluyo, tekrar sürmek gerek.

Zararli olmayan 6-8ay etkisi süren bir tek sey var Restylane. Burada güzellik merkezlerinde yapiliyor, tr de`de vardir.. sonuclar gördüm birkac kiside kesinlikle cok dogal. hic belli degil.

ben kendim hoslanmiyorum herkese kendi dudagi yakisiyordur bana göre hep.

RıMMEL DIYE BIR MARKA KULLANDIM BEN KUZENIMINDI SURDUM VALLA KARINCALANMA YAPIYO DOLGUNLASTRIYO FARKINDA OLMADAN DUDAGIMIN YUKARDA HISSEDIYORUM :s ALICAM BENDE FIYATIDA 11 TL MIS RıMMEL MARKASINI NEREDE BULURUM AMA ODA VARR?

Rimmel watsons ta var..
Bende ürünlerini merak ediyorum alıcam mutlaka..
Reklamlarında Sophie Ellis Bextor oynuyor zaten güzellik idolüm:teytey:

arkadaşlar nerede okuduğumu hatırlamıyorum ama bir arkadaş soğuk algınlığı için kullandığımız vicks i dudaklarına sürmüş ve inanılmaz bir şekilde dolgunlaşmış.öncesi ve sonrası resimleri vardı inanamadım.tabi ben de faydalanıyorum artık:) duyurulur

bugün nane yağı aldım kalbur gibi yaptı dudağımı müthiş bişiy ya çok mutluyum opuyorumnanaktan
herkes farketti