Dudak Makyajı Dudak dolgunlaştırma!

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

merve9321

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2009
46
0
Merabaaa ben de burdaki bi çok kişi gibi dudaklarm daha dolgn görnsn istyorm.. vicks yalnzca 5-10 dklık bi dolgnlk veriyor tarçn yağı da öyle üstelk dudaklara zarar veriyor catlatyor.. pahalı rujlara para vermek istemyorm... denediğnz ve işe yarayan bi yöntem var mı? lütfen paylaşalmm bilmiyorumkismile

konuyu doğru yere açın diye eleştri yapıo herkes! doğru yere açtk gördk cok ilgilenen var ya sanki

Merabaaa ben de burdaki bi çok kişi gibi dudaklarm daha dolgn görnsn istyorm.. vicks yalnzca 5-10 dklık bi dolgnlk veriyor tarçn yağı da öyle üstelk dudaklara zarar veriyor catlatyor.. pahalı rujlara para vermek istemyorm... denediğnz ve işe yarayan bi yöntem var mı? lütfen paylaşalmm bilmiyorumkismile

cnm doğal yoldan deneyip bek bi sonuç alan yok ama estetik düşünüyosan başlığı var bide orayı oku istersen

Canım ben viksi tuzla karıştırıp sürüyorum bazen de viksle dudaklarımı fırçalıyorum baya işe yarıyor...tarçın yağı sıfır etkii yarattı bende...onun dışında günlük böyle tv falan izlerken O M U harflerini ayrı ayrı söylüyorum 300 kere fln onu da sürekli yapınca üst dudağı kaldırıyor...ben 3 ay gibi bi süredir yapıyorum baya işe yaradı...E vitamini,zeytinnyağı , bal karışımı iyiymiş bunu da deneyeceğim kısa zamanda

Canım ben viksi tuzla karıştırıp sürüyorum bazen de viksle dudaklarımı fırçalıyorum baya işe yarıyor...tarçın yağı sıfır etkii yarattı bende...onun dışında günlük böyle tv falan izlerken O M U harflerini ayrı ayrı söylüyorum 300 kere fln onu da sürekli yapınca üst dudağı kaldırıyor...ben 3 ay gibi bi süredir yapıyorum baya işe yaradı...E vitamini,zeytinnyağı , bal karışımı iyiymiş bunu da deneyeceğim kısa zamanda

ama O M U dudak üstü çevresnde kırışklk yapmaz mıı?? ben z.yağı + bal deniyorm gece yatmadan önce dudaklarma z.yağı ve bal karışmı sürüp fırçalıyorm yediriorm iice.. sabah kalknca dolgnluk belrgn şeklde ortada yani ama gene sönüyoo :KK43: senağlama

Canım bende birsey yapmadı kırışıklık fln ama sanmıyorum yapıcağını...benim dudaklarım kalıcı olarak belirginleşti bu sayede üst dudağım hacimlendi farkındayım..viks,dogunlaştırıcı,bal vs yapınca daha güzel oluyo..dudak kalemi ve ruj bi de oh tadından yenmiyo vallahi :KK70:

X