Dudak Makyajı Dudak Dolgunlaştırıcı glos(ev yapımı)

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

__TanRIcA__

AfroDİt
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2009
7.352
10

sizlere yine, yeni bir konu ile geldimzemuszemusucuza dudak şişiriciaklinialirimsmileürün nasıl yaparız onu görücez:sm_cool:hatta ve hatta gözümüze hitap etmesi için onu allayıp pulluycaz:sm_cool:​
kızlar,parlatıcıyı 2 tl yemi ne almıştım yalan olmasın
eminönünde bi toptancı bulmuştumama başka yerlerde 5-6 melyon:dilcikar::smiley-cool::roflol:
üzerindede yazdığı gibi bu bir glos
kokusu ve rengi çok hoşuma gitmişti..ürün bu canlarım

bu glosumu seçtim ucuz diye.diğerlerinin yapısını bozmak istemedim
ayrıca belki sıkılırım diye..gerek yok yaniyerimsenibensizde ucuz glosunuza deneyin,memnun kalırsanız şayet,o zaman istediğiniz glosun içine katabilirsiniz tarçın yağınıolumunekankayizsmile

tarçın yağı bende ne zamandır var.bu forumdada tarçın yağı ile ilgili bir topik var.
ama kızlar direk dudaklarına sürüyor..bu yanlış!dudakları tahriş eder ve kurutur..geçici bir şişlik veriyor zaten..
ama bu geçiçi şişliğide diğer gloslarda olduğu gibi sağlamalıyız..
kaydirigubbakcemile5piyasada kullanmadığım dudak şişirici ürün kalmadı(gerek yok ama neden daha şiş olmasınaklinialirimsmile)
glosunuzun içine bir kaç damla atmanız yeterli..ama fazla atmayın,dudakları kurutuyoryerimseniben

hatta ve hatta glosumun rengini değiştirmek için içine biraz ruj kattım:smiley-cool:
gördüğünüz gibi toka ie rujumu kazıdım,ve glosumun içine bıraktım..sizde bitmeye yakın rujlarınızı böyle değerlendirebilirsinizolumunekankayizsmile

hızımı alamadım,aldım küçük slikon tabancamı,aldım küçük savarovski görünümlü ucuz taşlarımı,ve başladım glosumu süslmeye:sm_cool: :sm_cool:
onlada kalmadım,farımıda süsledim:lepi:

ve sonuçbayanssulusmile

Son düzenleme:
kaydirigubbakcemile5

Seni çılgın kokoş Tanrıça yavrusu seniiiiii aklinialirimsmile aklinialirimsmile
Nasıl müthiş bir fikirdir, nasıl özenli bir çalışmadır...:lepi: :asigim: :asigim:

Pati'den önce ben yazdım ilk yorumu ooh oh!
:umursamaz: sempatiksalakcinni

:dance: ay nası süper yaa nası bi kokoş nası bi yaratıcısın sen yaaa:hooray: denicem kesinlikle tarçın yağını gloss uma katmayı:1hug:

:kedi:
taşı,tuşu seviyorum kankasempatiksalakcinni
pati hanim yok meydanda:hulya::dilcikar:

:dance: ay nası süper yaa nası bi kokoş nası bi yaratıcısın sen yaaa:hooray: denicem kesinlikle tarçın yağını gloss uma katmayı:1hug:

:kedi: :sm_cool: :dance: aklinialirimsmile

ayyy bu kız beni öldürcekdelikafadulden valla hayranım sana tanrıça hem zeki... hem beceriklisin ellerine sağlık tatlım dayanamıycam bende deniycem benide yoldan çıkarcan vallaa.s.

ayyy bu kız beni öldürcekdelikafadulden valla hayranım sana tanrıça hem zeki... hem beceriklisin ellerine sağlık tatlım dayanamıycam bende deniycem benide yoldan çıkarcan vallaa.s.

delikafadulden:roflol:
çok pis yoldan çıkarırım adamı ay82:jeyyar::smiley-cool:
canım benimne güzel sözler bunlar:kedi:şımardımaklinialirimsmile
teşekkür ederim hayatımopuyorumnanaktan
en kısa zamanda yoldan çıkarsın işallahkaydirigubbakcemile

Çok hoş olmuş denemek istiyorum teşekkürler Ama ben burda okuyup tarçınyağı almıştım . Önce yakıyor , sonra şişiriyor diye yazılmış yorumlarda. Ben hiç öyle bi etki görmedim. Ne şekidle sürersem süreyim hiç yakmadı , doğal olaarak şişrmedi de Acaba marka farkından mıdır diye düşündüm şimdi .. Bu fotoğraftaki tarçın yağı dolgunlaştırdıysa ondan edinmek istiyorum..

saol canımopuyorumnanaktan
tatlım hepsi aynıdır yağların.tarçın,karabiber,karanfil gibi yağlar yakıcıdır.bu özelliklerinden ötürü geçici dolgunluk sağlarlar
direk dudağa asla sürülmemeli bu yağlar!dudakta çatlak,kuruluk gibi sorunlar oluşur..
eğer çok istenirse,bu şekilde yapılmasını tasviye ediyorum.yağ koyulan glos ucuz olsunki,memnun kalmassanız gitti dünya para verdiğim glosum diye üzülmeyin:smiley-cool:

anam bu mükemmel fazla makyajla aram yok süslemen daha cok hosuma gitti
teşekkür ederimopuyorumnanaktan
makyajla aran yok, ama tırnak süsleme konusunda harikasın canım:lepi:

kanka bayılıyorum sanaaklinialirimsmile aklinialirimsmile

bende sana minik kankamopuyorumnanaktan

Son düzenleme:
daha oncede gormusdum yorum yapam dedım gecıcı dolgunluk olması uzucu keske şişsek kalsak oyle-tatlicadiarzu-suslemene bttım benımde var dabancam aney goturdu vermıo sengözlerimebaksanab

tarcın yagım yo k ben her ağşam vix suruyorum kabartıo gbı

valla supersin bende deneyecegim bim den goldenrose gloss almistim duruyordu oylece
dene tabi hayatımolumunekankayizsmile

viksin içinde okaliptüs yağı ve vazelin vardır
doğal olarak naneli olduğu için yakar..ama içinde vazelin olmasına karşın sonrasında kurutur dudağı
buda aynı şekilde
mirim,ne yazıkki hepsi geçici bu formüllerin:1no2:
süslemeleri seversin tabi,kokoş karıaklinialirimsmile

Son düzenleme:
kıslarrr bende biyerde okumuştum nane yağının çokk iyi geldiğini.Denedim ama yaktığı yazmıodu sonra gözümden yaş gelmesine rağmen bekledimmama gerçekten işe yarıyor aynada baktım dudişlerimee kılcal damarlar kızarmaya başladı weee gerçekten dolgunlaştırıo denemenizi tavsiye ederim tabii dayanabilirseniz acısına öpüldünüzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…