Dudak Makyajı dudak çatLakLarı [yardımm]

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
0

0Lips

Ziyaretçi
arkadasLar dudak nemLendiriciLeri rujLar fLn fayda etmio etsede kısa süre snra çatLamaya devam edio kavLıo kuruo .. yardım edermisiniz ne önerirsiniz

nivea dudak nemlendiricisi kullan çok iyi gelir ben kullanıyorum iyi oluyo

ben dudaklarım için Nuxe'nin bal içerikli dudak kremini kullanıyorum ve çok memnunum :lepi: fiyatı biraz pahalı ama değiyor yerimseniben

yatarken bol bol vazelin sür çok iyi geliyor, aynı sorun bende de var çünkü dişlerimi fırçalarken dudaklarımı da fırçalıyorum sonra da vazelin sürüp yatıyorum sabaha yumuşccık oluyor

ben de kays ın dediği gibi dudaklarımı fırçalıyorum..dudak çatlaklarından bende dertliydim..blistex med plus ı kullanana kadar...özelliği de onarıcı olması zaten..kesinlikle denedikten sonra vazgeçemiceksin

valla aynı edrt bendede var, niveanın ürünleri bende uçuk yaptı sürekli daha da beter oldu, artık tövbe ettim o tarz ürünlere, en en güzeli, bepantene merhemi alırsın yatarken sadece dudaklarına bolcana sürersin sabaha pamuk gibi olur dudakların:hulya:

benimde dudaklarım sürekli çatlak bide kavlatıyorum derileri daha kötü oluyo rujda hoş durmuyo tabi böyle olunca

dudak nemlendiricileri sürdügünde yumuşatsada sonradan çok daha fazla kuruyor!!kurudugunda dudaklarım soyuluyor sürekli sürmek zorunda olmadıgım bir çare arıyorum bendebilmiyorumkismile

canım kremler falan çok anlık çözüm
her gece yatarken dudaklarını fırçala, üstüne bal sür, ya da bepanthene merhem (krem değil) sür...

en işe yarayan yol budur... yerimseniben

canım kremler falan çok anlık çözüm
her gece yatarken dudaklarını fırçala, üstüne bal sür, ya da bepanthene merhem (krem değil) sür...

en işe yarayan yol budur... yerimseniben

buldum seni delikafadulden
bende ayakkabı fırçası var bacı olur mu, acık paça dudaklıyım da ben.sırnaşık şey
bi de bal sür derken.
ya unutup kocayı öpmeye kalkarsam sonra. kafamçokkarıştı

ayy benim biyolocik saatim geçmiş, yatayım bari.kaydirigubbakcemile3

buldum seni delikafadulden
bende ayakkabı fırçası var bacı olur mu, acık paça dudaklıyım da ben.sırnaşık şey
bi de bal sür derken.
ya unutup kocayı öpmeye kalkarsam sonra. kafamçokkarıştı

ayy benim biyolocik saatim geçmiş, yatayım bari.kaydirigubbakcemile3

kı allah seni emii
zorla yoldan çıkarıyo, geyik yaptırıyo adama, ben senin bildiğin kızlardan değilim gayet ciddi yazışıyorum şurda zemuszemus
benim formül hem kişinin hem kocasının dudaklara iyi geliyy sempatiksalakcinni e hayat müşterek, hep ben hep ben olmaz ki :eek:lmaz:

dediğiniz çokğu seyi bende denedim ama bunLar kısa süreLi etkisi hemen geçiyo nemLendiriciLeri kuLLandıktan sonra etkisi gecince daha çok kuruyo basıma dert oldu bu dudakLar napsam :KK43:

GECEDEN O GÜZEL DUDAKLARINI İYİCE TEMİZLEDİKTEN SONRA PORTAKAL YAĞI SÜR YAT.....HEM C VİTAMİNİ ALIRSIN HEMDE SÜPER KOKARSIN DAVŞANIM BENİMkaydirigubbakcemile5

Demir eksikliği anemisinden olabilir, bende de vardı çünkü, doktorun verdiği demir ilaçlarıyla birkaç günde düzeliyor... Geçmiş olsun...

X