Dudak Makyajı Dudağı uzun süre nemlendiren krem

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

Sunshin3

♥ ♥
Kayıtlı Üye
29 Eylül 2010
18
0
Arkadaşlar dudağı uzun süre nemli tutan bildiğiniz bir krem var mı?
Zoretanin kullanıyorum belki bilenler vardır dudağı oldukça çatlatıyor ve durmadan bir krem sürmem gerekiyor. Bepanthen sürüyorum ama etkisi 1 saate kadar kayboluyor.
Çalışmaya başlıcam her dakikada onu süremem ki. Lütfen yardımm :KK43:

Son düzenleme:
:KK1:
Arkadaşlar dudağı uzun süre nemli tutan bildiğiniz bir krem var mı?
Zoretanin kullanıyorum belki bilenler vardır dudağı oldukça çatlatıyor ve durmadan bir krem sürmem gerekiyor. Bepanthen sürüyorum ama etkisi 1 saate kadar kayboluyor.
Çalışmaya başlıcam her dakikada onu süremem ki. Lütfen yardımm :KK43:

canım geçmiş olsn bende zoretanin kullanıyorum. evde hametan pomad kullanıyorum dudaklarıma ama az sürmüyorum dudağımı kaplıcak şekilde sürüyorum. dışardada nivea kullanıyorum vişnelisini. baya ii geliyo bana. hatta diğer kullananlara göre öle belirgin bi çatlak yarık bile yok.

:KK1:

canım geçmiş olsn bende zoretanin kullanıyorum. evde hametan pomad kullanıyorum dudaklarıma ama az sürmüyorum dudağımı kaplıcak şekilde sürüyorum. dışardada nivea kullanıyorum vişnelisini. baya ii geliyo bana. hatta diğer kullananlara göre öle belirgin bi çatlak yarık bile yok.
canım hametanı bende kullandım biliyorum. iğrenç bi tat bırakıyor insanın ağzında. niveayıda biliyorum ama bana uzun süre nemlendirici bir krem lazım :)

Bana da "babe" nin dudak nemlendiricisi iyi geliyor.
tam olarak nasıl bir nemlendirme sağlıyor canım. uzun sürelimi..

İyi bir ürünü devamlı kullandığınızda giderek dudaklarınız daha dayanıklı olacak tabi yeterince su içmezseniz hepsi nafile. Bence sizin aradığınız La Mer lip balm olabilir.

X