Dubhaston kullananlar

Nuraycm

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2022
8
5
37
Dubhaston,kullanırken gebe kalan varmı
beden bu ay ikinci defa kullandım geçen aya göre kanamam çok kısa sürdü bu durumu yaşayan varmı acaba

Ben kaldım canım ama benimki planliydi bebek istiyorduk kanamanizin neden kısa sürdüğünu bilmiyorum yaşamadım belki stres yapmış olabilirsiniz :)
Bende bebek istiyorum ama önce adetim düzene girsin diye vermişti doktor önceki adetten sonra gebe kalsam yinede adet olmuş olabilirmiyim bilemiyorum anlamadım çok okudum dubhaston kullanirken gebe kalan çok var

Bende bebek istiyorum ama önce adetim düzene girsin diye vermişti doktor önceki adetten sonra gebe kalsam yinede adet olmuş olabilirmiyim bilemiyorum anlamadım çok okudum dubhaston kullanirken gebe kalan çok var
Gebe kaldığında adet olmuyorsun canım zaten ilaç bitikten sonra Max 10 gün içerisinde adet olunması gerek olmuyorsa da büyük ihtimale gebelik olabiliyor duphaston bebeğin tutunmasina yardımcı olur :)

Gebe kaldığında adet olmuyorsun canım zaten ilaç bitikten sonra Max 10 gün içerisinde adet olunması gerek olmuyorsa da büyük ihtimale gebelik olabiliyor duphaston bebeğin tutunmasina yardımcı olur :)
Cvbiniz için teşekkür söylediklerinizi bnde biliyorum elbette ama yerleşme kanaması ol ilirmi diyo insan çünkü 1veya 2 gün sürdü tekrardan teşekkürler sağlıkla bebeğinizi kucağına almayı nasip etsin mevlam

Petini doldurmayacak şekildeyse olabilir bide kırmızı renk olmaması gerek bende açık kahve olmuştu az bir şeydi çok sağ olun Allah en kısa zamanda hayırlısıyla size de evlat nasip etsin
hayırlısıyla

Merhabalar ben 3 ay adet dezenlemesi için doktora gittim ve doktor dubhaston verdi 3 ay kullandım ve adet gördüm üç aydan sonra düzene girer demişti doktor ama 31 Ekim'den sonra adet olmadım hiç belirtimde yok yada bn anlamadım bilemedim 15 yıldır olmuyor çocuğumuz sizce hamile olabilirmiyim yardımcı olursanız sevinirim

Sonuç ne oldu peki? Bende 6 ay kullandım ama olmadı
Valla test yapmadım biraz daha bekleyeyim diye çünku ama adet olmadım test yapicam sonuç olumsuz olsada ama ben adet duzensizligi için kullandım doktor 3 ay sonra kendiliğinden olur düzene girer demişti ama adet olamdm sizede bir sorum olacak siz ne için kulllanmistiniz dubhaston u

Mutlaka geciktirmeden test etmelisiniz zaten adet olmamışsınız ilaçla adet olmanız gerekirdi adet düzensizliği var gebelik istiyorum onun için kullandım 3 ay kısa bir süre 6 ay kullandım kişiye görede değişir doktorum hep diyordu ilaç aldığın halde adet görmüyorsan mutlaka test yapman gerekir takip etmen şart diyor ..tabiki gebelik olmadı bende ama belki sende vardır mutlaka doktora git yada test yaptır

Yarın test yapicam sizede mutlaka yazarım rabbim hepimize nasip etsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…