Premature Bebekler Duaya ihtiyacımiz var

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.
Doktor açıklama yapan biri değil.Hep zamanla göreceğiz diyor.Beni çok mutlu ettin
Doğru duzgun açıklama yapan doktor görmedim ben. Benimde erken doğum riskim var biri başka biri başka birşey diyor Allaha emanetiz bu günlerde geçer elbet ıcini ferah tut

Doğru duzgun açıklama yapan doktor görmedim ben. Benimde erken doğum riskim var biri başka biri başka birşey diyor Allaha emanetiz bu günlerde geçer elbet ıcini ferah tut
O kadar nemrutki...
Ben olağan dışı bir aciklama beklemiyorum ,neyse onu anlatsınlar.Ama maşallah kerpetenle laf alıyorum agizlarindan.Hep bı depresiflik...zaten bizler küçücük bir umuda tutunup ayaktayız.
Senin neden erken doğum riskin var.
Umarım herşey zamanında ve en hayırlısıyla olur

Ahhh içimi ferahlattin...
Allahta seni ferahlatsin.nasil mutlu ettin beni
İçin hep ferah olsun hep dua et canım bak mesela bizim olduğumuz hastanede 490 gramla doğan ve taburcu olan bebekde vardı biz taburcu olmadan 630 gram doğanda Rabbim yeterki ömür versin ol desin hiçbir engel olamaz sormak istediğin ne olursa sorabilirsin

Doktorlar malesef ki kesin konuşamıyolar canım yani ümit veremiyolar nolur nolmaz die ama bak 950 gram olmuş maşallah ben hergün o 5 10 gramı hesap ettim gün geldi düştü kilosu gün geldi bi anda 40 45 gram aldı beslenme artıkça kilo alımıda artıyo ve 2 kilo olunca bi sağlık sorunu yoksa taburcu ediyolar

Poyrazzzzzzzzzzzzzz

Ben de okudum senin icin dua

Annen buraya yazacak, oğlum çıktı teyzeleri diye

O mesajın ekran görüntüsünü almayı sakın unutturma annene:)

Çok haklısın bir kere ultrosonda kalp atışını duymak istedim duyup napacaksın dedi.. 24. Haftamda aniden kanama oldu bi doktor plesenta aşağıya gelmiş dedi başka doktor da hayır gayet yerinde ama rahim kısalığı var dedi

Allah yardımcınız olsun
Yakışıklı prens poyraz güçlü ve güçlü olmaya devam edecek
Sağlıkla evinize gittiğiniz günler gelsin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…