Duanizla bir yardim lutfen...

Merveazra89

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2014
18
4
Selam bayanlar 6 haftalik hamileyim bebegimin kurtajla alinma ihtimali var lutfen butun hamile bayanlar olmaya calisanlar benim icin Hurrem kardesimizin bebeginin kurtaj olmamasi icin 3 ihlas 1 Fatiha 1 ayetel kursi simdiden Allah razi olsun..

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Ben de okudum cnm Allah yardımcınız olsun

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben de 2 şer kez okudum, allahım kabul eder, şu zamanları sağlıkla korkusuz atlatır, bebeklerimizi kucağımıza alırız hayırlısıyla inş. çok geçmiş olsun. şu 3 aylık dönemde en önemli şey bol dua ve moral. bunu yüksek tutmaya çalış...

Hepiniz o kadar iyisiniz ki Allah hepinizin gonlune gore versin bu forumu yapanlarinda sizlerin de butun dualari tez vakitte kabul olsun

O kadar iyisiniz ki cok tesekkur ederim sali gunu ne kadar belli olacak iste hersey insallah Allah dualarimi Kabul eder de aralik sonu alirim bebegimi hayirlisi ve sagligiyla insallah.

O kadar iyisiniz ki cok tesekkur ederim sali gunu ne kadar belli olacak iste hersey insallah Allah dualarimi Kabul eder de aralik sonu alirim bebegimi hayirlisi ve sagligiyla insallah.

inş. rabbim dualarımızı kabul eder, hayırlı haberlerini de paylaşırsın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…