Duanıza ihtiyacım var

Ktrmtm

Değişik bir psikoloji, bir felsefe idiotloji.
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2016
3.506
6.712
27
Merhabalar hanımlar,

Bundan 8 ay önce bir yerde işe başlamıştım, bağkurlu çalışan olarak. Maaş konusunda problem yaşadım, bana bağlı çalışan işçilerin prim borçları ödenmedi falan. Neyse güç bela patrona onları ödettim ama şimdi de bana bağlı çalışanlardan biri işten çıkarıldı ve tazminatları ödenmemiş. Ben de orda düz çalışan olmama rağmen hukuki tek muhatap ve patron olarak ben görünüyorum.

Bana bağlı çalışan kişi dava açmış alacaklarını alabilmek için. Bunun üzerine asıl patronunun yanına git gel git gel parayı istedim durdum. Sürekli öteledi bugün yarın diye. 50 bin kadar borcu var. Nolur dua edin de ödesin yarın şu parayı. Ben de rahatlayalım, huzura ereyim.

Hanımlar nolur duanıza çok ihtiyacım var.

Allah yardimcin olsun cok zor bir durum.
Amin sağ olun başka bir yerden para bekliyorum diyip duruyor. Güya bugün o para gelecekti yine gelmedi... Akşama doğru tekrar soracağım. Nasıl zor durumdayım Allah biliyor.

Hayır, ama hukuken patron olarak ben görünüyorum. Kiraları falan ödeyen asıl patrondu.

Evet. Hayır işte kendisi avukat olmadığı için iş bizim üzerimizden yürüyordu.
Anladım.
Resmiyette siz patronsunuz .
İnşallah bir an önce öder.

Inşallah şu dertten kurtulursun canım, bi daha da kimseye ortak olma kimsenin sorumluluğunu üstüne alma, ne gerek var güvenme.
Bir daha mı Allah yazdıysa bozsun. Zaten memur olacağım inşallah. Bir kurtulayım.

X