Dualarınızı bekliyorum

nilazra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Eylül 2016
31
22
Öncelikle herkese merhaba 7 aydir normal yollarla hamile kalamadim sonunda dr gittim..Gerekli kontrollerden sonra bu ay klomene basladim günde bir defa sizlerden benim icin dua etmenizi istiyorum.Rabbim isteyen herkese çocuk versin,bu arada 10 yasinda bir kizim var..Ve 10 seneden sonra karar verdim 2.ye..ama o isler öyle olmuyormuş 10 sene nasil gecti anlamadim bu bir ay gecmiyor..

Hayırlısı olsun.
Benımde 6.5 yasında cocugum var henuz korunuyoruz ınsallah 3-4 aya kadar bırakıcaz ınsallah hemencık olur bızımde. Burada klomende ıkız olabılırmıs dıyorlar konularda okumustum. Kendı adıma 1 tane daha olsun benım olsun dıyorum sızde doktorunuza sorun ıstersenız

Hayırlısı olsun.
Benımde 6.5 yasında cocugum var henuz korunuyoruz ınsallah 3-4 aya kadar bırakıcaz ınsallah hemencık olur bızımde. Burada klomende ıkız olabılırmıs dıyorlar konularda okumustum. Kendı adıma 1 tane daha olsun benım olsun dıyorum sızde doktorunuza sorun ıstersenız
Çok teşekkür ediyorum..Sizin icinde hayirlisi olsun inşallah..Evet ikiz gebeligi bende duymustum dr sordum ihtimali var ama cok az dedi..%10 larda gibi.Tabi hayirlisi

X