DUALARINIZA IHTIYACIM VAR

Nickimnick

Sağlıkla gel bebeğim.
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
5.712
6.138
SLM KIZLAR
Bugun cok kotu bır sey duydum ..
yıllar once sobadan evımız yanmıstı o sobada kardesımın bası yandı yanı sacları ve hıc cıkmadı sac kardesım lıse ogrencısı 10 yıl boyunca sapka takıyor ya yanmayan taraftan sacını baglıyordu kardesımın amelıyatını yapamadık cunku kotu sureclerden gectık 30 bınden daha fazlasını ıstedıler o para hıc mı ? Toplanmadı toplandı ama kardesım ölür dıe aılem korktu okullar acıldı ve sımdı kardesım hastanede saclarını yaparlarken ıltıhaplanmıs hastane benımle konısamadı bıle yıllardır sac ıstyrm dıyen kardesıme bısey olursa dıe korkuyorum arkadaslar lutfen bugun kardesım ıcın dua okurmusunuz ona bısey olmasında gelecek ay amelıyat olup saclarına kovussun DUALARINIZA IHTIYACIM VAR SIMDIDEN ALLAH RAZI OLSUN SIZDEN ..

Rabbim şifa versin canim inşallah kardeşin de hem sağlığına hem saçlarına kavuşur onun için bir fatiha 3 ihlas okudum Rabbim kabul etsin.

=((cıddı anlamda tek sınırlendıgım bdv'de konu acan bakıraymos oymus suymus seylere şak 100 sayfalara ulasıyor konu kapanmasa devam de edıyor buraya bakmıyorsunuz bıle yazık

arkadaşım tefrıcıye okuyalım istersen....haber beklıyorum ben..allahım yardımcınız olsun...ya şafiiiiii

SLM KIZLAR
Bugun cok kotu bır sey duydum ..
yıllar once sobadan evımız yanmıstı o sobada kardesımın bası yandı yanı sacları ve hıc cıkmadı sac kardesım lıse ogrencısı 10 yıl boyunca sapka takıyor ya yanmayan taraftan sacını baglıyordu kardesımın amelıyatını yapamadık cunku kotu sureclerden gectık 30 bınden daha fazlasını ıstedıler o para hıc mı ? Toplanmadı toplandı ama kardesım ölür dıe aılem korktu okullar acıldı ve sımdı kardesım hastanede saclarını yaparlarken ıltıhaplanmıs hastane benımle konısamadı bıle yıllardır sac ıstyrm dıyen kardesıme bısey olursa dıe korkuyorum arkadaslar lutfen bugun kardesım ıcın dua okurmusunuz ona bısey olmasında gelecek ay amelıyat olup saclarına kovussun DUALARINIZA IHTIYACIM VAR SIMDIDEN ALLAH RAZI OLSUN SIZDEN ..

3 ihlas 1 fatiha 1 ayetel kürsi 1 tane de salat-ı tefriciye okuyarak dua ettim kardeşine. İnşallah Allah ın yardımıyla ve izniyle saçlarına da sağlığına da kavuşur kardeşin. aklıma geldikçe dua edicem.

=((cıddı anlamda tek sınırlendıgım bdv'de konu acan bakıraymos oymus suymus seylere şak 100 sayfalara ulasıyor konu kapanmasa devam de edıyor buraya bakmıyorsunuz bıle yazık

maalesef bdv de daha çok kişi takılıyor. ben bu başlığa da hep giriyorum. ama daha çok takip ettiğim konulara bakıyorum bu saate kadar gözümden kaçmış ama görür görmez dua ettim.

1 Ayetl lürsi 1Fatiha3İhlas okudum
Allah ım YA ŞAFİ ismiyle şifa versin arkadaşım,aklıma geldikçe YA ŞAFİ okuycam

X