dualarınıza ihtiyacım var!!!

zel33

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
6 Ağustos 2020
2
0
36
zor günler geciriyorum 4444 selatu tefriciye okumama yardım edermisiniz

zor günler geciriyorum 4444 selatu tefriciye okumama yardım edermisiniz

Nasil bir zorluk? Az once zor durumdayim diye bir konu gordum ve konu sahibi icin uzulup dua ettm. Sonra konusu karsima cikti zorlugu yaratanin kendisi oldugunu gordum. Abuk sabuk haram seyler icin dua etmekten Allah'a siginirim.

Nasil bir zorluk? Az once zor durumdayim diye bir konu gordum ve konu sahibi icin uzulup dua ettm. Sonra konusi karsima cikti zorlugu yaratanin kendisi oldugunu gordum. Abuk sabuk haram seylere dua etmekten Allah'a siginirim.
Sana katılıyorum canım bir de dua isteyenler isim yazarsa ben duanın ciddiyetine de inanırım nickle dua edince huzursuz oluyorum

Sana katılıyorum canım bir de dua isteyenler isim yazarsa ben duanın ciddiyetine de inanırım nickle dua edince huzursuz oluyorum

Isim konusunu sorun etme canim. Allah bizim niyetimizi bilendir. Ismen dua etmek aslinda cok anlamli degil, cunku usul anne adi ile dua etmektir. Salavatlar baba adi ile edilir. Anne ve baba adini da kimse yazmaz buna saygi duyarim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…