Duaların hayırlı da olsa hayırsız da olsa kesin kabulu icin

jun_jandi

İllede Sen
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2013
2.690
518
28
arkadaslar bi duanın hayırlı da hayırsız da olsa kesin kabulü icin napılır bi dua varmı

Son düzenleme:
arkadaslar bi duanın hayırlı da hayırsız da olsa kesin kabulü icin napılır bi dua varmı nolur cok kotuyum nolur yardım edin ölmek istiyorum
cnm ALLAH korusun hangi kötü durum insanın yok olmasını istemeye sebep olabilirki....hangi dua olursa olsun hayırlısını dilemek duanın ardına eklemek sonraki tüm hayırsızlığını giderir....asla hayırsız birşey isteme asla.......

ben cok kotuyum asıgım ama o beni sevmesi icin dua varmı

arkadaslar bi duanın hayırlı da hayırsız da olsa kesin kabulü icin napılır bi dua varmı nolur cok kotuyum nolur yardım edin ölmek istiyorum

hayırlı cumalar, geriye dönüp baktığım zaman bir zamanlar olması için çok çabaladığım şeyler için şimdi iyi ki kararı Rabbim bana bırakmamış diyorum inan ki, Allah kullarına çok merhametlidir rahmeti merhameti sonsuzdur, şu an yüzümde bir tebessüm yazıyorum bunları, Allah kuluna en hayırlısını verirmiş ama kul bilmezmiş, Allah a sığın ve O (c.c)'nun sana yaşatacağı güzelliklere ne olur izin ver, kalbini tevekkülle yıka, belki kızıyorsun içinden bana ama, sende bi zaman gelecek ki yüzünde bir rahatlık tebessümle bu yazığımı anımsayacaksın, hayatta hiç bir şey tesadüf değildir, ne senin bu sayfayı açman ne de benim bunları yazmam, hepsinin anlamı gün geçtikçe ortaya çıkar. ne olur mübarek cuma bol bol hayırlısı için dua et, Ya Selam Ya Fettah ı dilinden değil yalnızca kalbinden de düşürme...Allah ım bir kapıyı kapatsa emin ol bir diğerini açar ama senin de gönül gözünü açıp görmen gerek, gözyaşlarından belki kapıyı görecek halim mi var diyorsun ama sil hadi :) içten bir hayırlısı der misin,

benim hep duamdır, Allah ım Senden başka kimsenin merhametine beni bırakma. şimdi senin içinde bu duayı edeceğim, Rabbim gönlünü genişletsin....

dua hayırsızda olsa kabul olsun diye bişey varmı ya. illede kabul olsun dersen oda sana aşık olsa sonra her gün kavga şiddet olsa, duam kabul oldu diye sevincekmisin, dünyada başka adammı kalmadı

hayattan hic beklentim yok artık hep beni bu ask ile sınıyor canımın cok yandıgını bile bile yasamaktan sogudum ve sevemiyorum yasamayı bian önce ölmek istiyorum bıktım bu dünyadan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…