Duaların açamayacağı kapı yoktur..allahtan erkek evlat istemek günahmı sizce:(

zey_nep

Umudunu kaybetme...
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2012
810
767
Benim allaha çok şükür bir kız evladım var ikinci bebeğime hamileyim allah şahidimdir ki bn hamilelik esnasında neler çektim ne kendime ne eşime bakabiliyordum kızım aylarca perişan. Oldu bnle ne yemek yedim ne yedirebildim ne giydirebildim sürekli serumla baygın durumdaydım ve bn hep dua ediyordum inşllh buda erkek olur çevrenin lafı gelmez bana diye ama herşeyden önce çoğu zamn canımın ağrısında ağlıyordum rabbim sen herkese evlat sahibi yap ama bnm gibi çekmesinler ve sen emanetine sağlık ver herşeyden önce.lütfen kimse yadırgamasın beni anlamaya çalışın sürekli dua ediyorum son ana kadarda dua etmeye dewam etcem hepte diyorum rabbim emanetin başım gözüm üstüne ama sen hayırlısıyla gönlümden kalbimden geçeni eyle o kadar doluyum ki anlatamam mücize yaşayanız varmı yada bana dua edermisinz tavsiyelerinz nedir :KK43:

Anlamadım ikinci bebeğiniz de kız mı ?

Dua etmek niye günah olsun hayırlısıyla erkek evlat diye dua edebilirsiniz tabi Ama milletin lafına bakıp da kendinize dert aramayın. Şükredin ki evlat sahibi olmuşsunuz bir evlat için ne çileler çekenler var. Rabbim hayırlısıyla gönlünüze göre versin

Anlamadım ikinci bebeğiniz de kız mı ?

Dua etmek niye günah olsun hayırlısıyla erkek evlat diye dua edebilirsiniz tabi Ama milletin lafına bakıp da kendinize dert aramayın. Şükredin ki evlat sahibi olmuşsunuz bir evlat için ne çileler çekenler var. Rabbim hayırlısıyla gönlünüze göre versin
Ewet cnm ikinciside kız dedi doktor ya milleti takmıyim takmitim diyorum da bi yerde insan patlıyor artık hep dua ediyorum inan rabbim herkese nasip etsin diye iste herkesin gönlünden bişey geçiyor bir kız bir erkek ne güzel olurdu:)

Sizin mucizeniz zaten karnınızda kız erkek ne fark eder kaçıncı yüzyıldayız ya rabbimin gücüne gider evladın cinsiyeti mi olurmuş hepsi aynı.
Canim bunu etraftakilere anlatamiyorum ki ya cok igneliyorlar ister istemez insan etkileniyor

Canim bunu etraftakilere anlatamiyorum ki ya cok igneliyorlar ister istemez insan etkileniyor
etraftaki konuşanlara 'cinsiyeti belirleyen erkektir,bu laflarınızı eşime söyleyin' deyin susarlar
Rabbim ne güzel evlat vermis size kiz erkek ayrimı yapmayın lütfen
saģlıcakla alın kucağinıza

Millet ne dicek Allah aşkına iki kızı olan tek siz misiniz?

Tek tavsiyem şükredin. Rabbim böyle uygun görmüş.

4 yıldır evlat hasreti çekiyorum dışardan hala neden dogurmuyorsun diyorlar ama takan kim dogurunca da cinsiyet begenmezler bence dışarıyı dert etmeyin Rabbime dua edin size evlatlar vermiş onları düşünürseniz karninizdakine acırım gerçekten cahillerle cahil oluyorsunuz

Ama mesajlarınızı okudum çevreden değil de kendi isteginizle de erkek istiyorsunuz bunu çevreye bahane etmeyin

Allah aşkına dramatize ettiğiniz olaya bakar mısınız bir kadın olarak kadınlar kulübünde... Ne diyim Allah o psikolojiye düşürmesin kimseyi ben şok... Sene 2018 bu tuhaf düşünceye aynen devam tebrikler...

Koskoca peygamberin soyu bile kızından devam etmistir eğer meseleniz soy meselesiyse bunu sınavınız olarak düşünmüyorum bence siz evlatlarinizin sınavısınız allah yardımcıları olsun.

İki kızı olanlara hayranlıkla bakarım hep sanslilar diye, bence kendinize gelin ve şükredin.. dua edecekseniz de mesela sağlıkla doğum yapabilmek, saglikla kucağınıza alabilmek, sağlıkla huzurla buyutebilmek gibi dualar etseniz daha güzel olur sanki.. dünyanın binbir türlü halı var, neyle sinanacaginizi bilemezsiniz

Bence sen etrafındaki insanlarla arama mesafe koy mümkünse görüşme bile.. demek ki ya seni sevmiyorlar yada kıskançlıklarindan böyle yapıyorlar.

Çocuk siparişle mi oluyor da senden biliyorlar sonucunu..

Valla kız da aynı erkek de bunu etraftakilere anlatmak zorunda değilsiniz etraf kim ki benim evladimin cinsiyeti hakkında yorum yapiyor.
Inan senin canini acita acita yorum yapiyorlarbide zorlu bi hamileligimde var ister istemez indan duygusal da oluyor rabbim herseyi goruyo ve biliyo ya ne diyim insanoglu iste

etraftaki konuşanlara 'cinsiyeti belirleyen erkektir,bu laflarınızı eşime söyleyin' deyin susarlar
Rabbim ne güzel evlat vermis size kiz erkek ayrimı yapmayın lütfen
saģlıcakla alın kucağinıza
Hamdolsun allahi ki hep diyorum iyiki ilk evladim kiz diye canim sen sabaha kadar soyle anlatamazsin kndi ogullarina onu yediremiyorlar sanki bnm elimdeymis gibi konusuyorlar

4 yıldır evlat hasreti çekiyorum dışardan hala neden dogurmuyorsun diyorlar ama takan kim dogurunca da cinsiyet begenmezler bence dışarıyı dert etmeyin Rabbime dua edin size evlatlar vermiş onları düşünürseniz karninizdakine acırım gerçekten cahillerle cahil oluyorsunuz
Rabbim size evladin hayirlisini versin rabbim bu kutsal duyguyu sizede yasatsin bn artik duymamazliktan geliyorum biliyormusun bnm oglum nasil iki kiz babasi olacak diyen cahillerin icindeyim vay efendim cok kucukmus oglum gulup geciyorum artik:KK66:

Hamdolsun allahi ki hep diyorum iyiki ilk evladim kiz diye canim sen sabaha kadar soyle anlatamazsin kndi ogullarina onu yediremiyorlar sanki bnm elimdeymis gibi konusuyorlar
Her diyene de cinsiyet erkekten gecer diye inanmayana da doktorlara sorun de
Siz bi annesiniz lütfen yapmayin Allah askina
Zaten geceden beri dağildim iyi degilim,üstelik ben de beklenen erkek evlattan sonra doğan ama istenmeyen kız cocugu olarak büyüdüm..
Kim ne derse desin siz anne olarak o karninizdaki kiz cocuguna daha cok sahip cikmak zorundasiniz

İki kızı olanlara hayranlıkla bakarım hep sanslilar diye, bence kendinize gelin ve şükredin.. dua edecekseniz de mesela sağlıkla doğum yapabilmek, saglikla kucağınıza alabilmek, sağlıkla huzurla buyutebilmek gibi dualar etseniz daha güzel olur sanki.. dünyanın binbir türlü halı var, neyle sinanacaginizi bilemezsiniz
Aslinda kndimi tam ifade edemedim belki yanlis anlasildim.bn kizdir diye isyan etmiyorum hamdolsun herseyden once saglikli olsun diyorum insa.nlarinbu cinsiyet konusu yuzunden laflari bni cok uzdu onun icn yazdim fakat galiba yanlis yazdim ifade edemedim duygularimi gercek anlamda bn cok zorluk cektim ama yinede isyan etmedim allahin adaletine sigindim ve ona sirtimi dayadim

X