DUAlarda buluşmak üzere... arife günü kabede dualanacak....

asiasi55

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2014
118
103
HERKES KENDİNE OKUYAÇAK DUASI YİNE KABEDE YAPILAÇAK 2 EKİME KADAR SON GÜNÜ AREFE GÜNÜ DUALANAÇAK

EVİNDE HUZURU OLMAYAN EŞİYLE SORUN OLAN KARDEŞLERİMİZ İÇİN ***10.000 YA ALLAH**10.000 YA VEDÜD**10.000 YA ÇAMİ***3 YASİN ***OKUYAÇAK

EVİNDE BEREKET OLMAYAN GEÇİM SIKINTISI ÇEKEN KARDEŞLERİMİZ ***10.000 YA FETTAH *** 10.000 YA REZZAK ***10.000 YA ALLAH***3 TANE VAKIA SURESİ OKUYAÇAK

BİLDİĞİMİZ BİLMEDİĞİMİZ TÜM HASTALIKLARIMIZIN ŞİFASI İÇİN 15.000 YA ŞAFİ***15.000 YA ALLAH ***3 YASİN SURESİ OKUYAÇAK

HAYIRLI SAĞLIKLI BEBEKLER İÇİN ***10.000 YA VARİS*** 10.000 YA HALIK**10.000 YA BARİ***3 MERYEM SURESİ OKUYAÇAK

ÇOÇUĞU OLAN ABLALARIMIZIN ÇOÇUKLARININ BAŞARILI OLMASI İÇİN ***15.000 YA ALİM****15.000 YA ALLAH***3 YASİN SURESİ OKUYAÇAK

HERKES İSTEDİĞİ ESMADAN OKUYABİLİ,R AREFE GÜNÜ KABEDE DUALANAÇAKTIR HERKES KENDİ NİYETİNE OKUYAÇAKTIR
hanımlar bayanlar arkadaşlarım ben bir internet sayfasında dua sayfası diye bir sayfa var orda üyeyim ve bu şekilde dua açıldı ben ordan buraya kopyalıyorum 1 kişi bile faydalansa ne mutlu bana....
şimdi anlatayım örneğin bebek sahibi olmak isteyenler 10 bin ya varis 10bin ya halik 10 bin ya bari ve 3 tane mertem suresi okunacak sonra isteyen o sayfanın adını veririm isteyen bana adını soyadını söyler ben adını yazdırırım... adın yazdırılması gerekiyor cunku dualanırken adlarınızla dualanacak.... ALLAH kabul etsin inşALLAHHH .... AMİNNN

siteye ismini yazamıyorum canım özelden adını yolluyorum .... canım başka dualar yok sadece bunlara acılmıs dualar :)

BENİDE YAZARSANIZ LİSTEYE SEVİNİRİM...
BEN 41 HAMİLE KADINA AYETEL KÜRSİ OKUTTUM İNŞALLAH İSTEKLERİMİZ KABUL OLUR. ÇOÇUK SAHİBİ OLMAK İSTİYORÜM
BİRDE AYETEL KÜRSİ OKUYAN BAYANLARIN İSİMLERİNİ YAZIP KABEDE BULUNAN HOCALARIN ANMASI DİYE BİR BİLGİ EDİNMİŞTİM BU KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN VARMI

X