Dualar ve fazıletleri

Arkadaşlar neml suresi 44.ayti hakkında bilgisi olan var mı evlilik için mi tımsa saygınlık ve zenginlik için mi yardımcı olursanız çok sevinirim
Selam cnm, aynı duadan ben de haberdar oldum. Belkıs ve hz süleymanın oldugu ayetlerden değil mi hani sırça saraya bastığında belkıs’ın.. ben de youtube yorumlarında denk gelmiştim kızın biri yazmış hatta nicki de aklımda kedi k. , kaç kişi bir senede evlendi bunu uygulayınca yazmıstı. Sen de ordan mı duydun? İstersen özelden de mesaj atabilirsin ben de hayırlısıyla evlilik için dua ediyoeum. Yaptıklarımızı anlatırız

Evet bende youtubeda denk gelmiştim ama sonra bulamadım özelden nasıl komuşulacak bilmiyorum bana ulaşanilirseniZ detaylı konusmak isterşm

Cnm bu duayı yaptın mı sen? Istersen ben numaramı vereyım özelden ara? Duayı nasıl başladın nasıl okuyorsun okuma usulu gunu zamanı var mı en azından burdan ayrıntılı yazarsan sevınurum

Arkadasım bu konu bence senın dısıında bız arkadasla haberlestık belkı ya da daha hızlı ıletısım kurmak ıstedık bu ıkımız arasında sen üçüncü kısı olarak yorumunu kendıne sakla. Bir insanın fijri ne ise İkride odur. Lütfen hepimiz belli yaşlarda insanlarız bence konustugum kısıyle halletmek ıstıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…