Dua

nergis77

Nirvana
Kayıtlı Üye
17 Şubat 2008
110
12
Merhaba,

Bir komşumuzun yakını için dua etmenizi rica ediyorum. Allah, ona tez zamanda daimi maddi - manevi kurtuluş nasip etsin.

Dua istediğim kişi, bebekliğinden beri akrabalarının yanında yaşıyor. Genellikle, sessiz, sakin, elinden geldiğince beraber oturmak zorunda kaldığı aileye yardım eden bir kişidir ancak ne yaparsa yapsın ev evin üzerinde olamıyor maalesef.

Her evde olan tartışmalar, bazen bu evin içinde de oluyor ancak bu kızımız ne kadar haklı da olsa bir türlü haklılığını kabul eden olmuyor. En son, sakatlığı da olan bu kızımıza fiziksel şiddet de uygulamaya başlamışlar. Hem de sorunlu olan, devamlı doktorlarda olmasına sebep olan yerine vurmuşlar.

Kızımız, çalışıyor ama aldığı kendine bile zor yetiyor, yıllarca sağlık sorunlarıyla uğraştı, daha da
uğraşıyor. Daha iyi maaşı olan bir iş bulabilse belki kendisini kurtarabilecek ama iyi iş de yok. Artık yaşadıkları canını bezdirdi.

Allah, kimseyi kendisinden başkasına muhtaç etmesin.

Allah vicdanlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi inşaAllah. Tez vakitte ona bakanlara enaniyet, Allah korkusu versin Rabbim. 7 Ayetel kursi okuyorum .

Ahh çok üzüldüm 7 ayetel kürsi okudum şu an
rabbim inşallah tez zamanda kurtarsın gönlüne göre versin

Allah vicdanlı insanlarla karşılaştırsın hepimizi inşaAllah. Tez vakitte ona bakanlara enaniyet, Allah korkusu versin Rabbim. 7 Ayetel kursi okuyorum .

Ahh çok üzüldüm 7 ayetel kürsi okudum şu an
rabbim inşallah tez zamanda kurtarsın gönlüne göre versin

7 ayetel kürsi okudum.

Allah hepinizden razı olsun, hakkınız geçiyor, sağolun.
Allah umarım dualarımızı kabul eder.

Günaydın arkadaşlar,
Bahsettiğim kişinin durumu maalesef çok zor. Dua ederken, bu kızımız için de dua edebilir misiniz? Allah, ona kolaylıkla, tez zamanda kendi kendine yetebilmeyi nasip etsin.
Bu dünyada güç sahibi olanlar acaba diğer dünyada güç sahibi olabilecekler mi? Onları, orada kim - ne kurtarabilecek? Allah, kibirden herkesi uzak etsin.

Bir fatiha okudum dua ettim. Rabbim kimseyi kimseye muhtac etmesin insallah. Nasil birsey oldugunu cok iyi biliyorum. Birine muhtac olunca insanlar bir tebessumu bile esirgeyebiliyorlar. Allah yar ve yardimcisi olsun

Alintilamadiginiz icin bildirim gelmedi bana ben de bakmayi akil edememisim yeni gordum.
En kisa surede dua edecegim arkadasiniz icin, Rabbim feraha edirsin insallah.

Bir fatiha okudum dua ettim. Rabbim kimseyi kimseye muhtac etmesin insallah. Nasil birsey oldugunu cok iyi biliyorum. Birine muhtac olunca insanlar bir tebessumu bile esirgeyebiliyorlar. Allah yar ve yardimcisi olsun

Merhaba arkadaşlar,

Allah razı olsun, sağolun.
Amin, Allah kimseyi kendisinden başkasına muhtaç etmesin. Herkesin herkese ihtiyacı olabilir, işi düşebilir ama kimileri kendilerini hep yükseklerde zannedip, imkanları düşük olanları hor görüyor. Kızımız, annemin rahmi dışında hiçbir yere sığamadım diyor. Allah, kendisine tez zamanda hayırlı kapılar açsın, rızkını arttırsın, bereketlendirsin.
Zorda olunca maalesef bir çok kişi selamı sabahı da kesiyor, kendilerinden bir şey istenir diye. Vicdan, insaf fakiri insanlardan Allah hepimizi korusun, esirgesin.

Merhaba arkadaşlar,
Ev evin üstünde olmuyor maalesef, kıza dirlik, huzur vermiyorlar. Allah, tez zamanda bu kızımıza kendi evini kurabilme imkanı versin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…