Dua

Süt sağma makinesi ile sağıyorum çok az 25 cc çıkıyor bebeğim doymuyor
Mamada istemiyorum sütüm daha faydalı diye ama vereceğim gibi durmuyor açlıktan ağlıyor
Ben verdim.. Süt yok belli birşey çocuğumu da açlıktan öldürecek değilim mecbur verdim 2 aylık olacak hala daha kullanıyorum.. Diretmenin bir faydası yok bebeğe zarar.. Doktorum da öyle dedi zaten..

Ben verdim.. Süt yok belli birşey çocuğumu da açlıktan öldürecek değilim mecbur verdim 2 aylık olacak hala daha kullanıyorum.. Diretmenin bir faydası yok bebeğe zarar.. Doktorum da öyle dedi zaten..
Bizim daha 9 günlük bebeğimiz alıcaz bugün mama durmuyor çıktığı kadar sütümü de veririm hazır mamada

Bizim daha 9 günlük bebeğimiz alıcaz bugün mama durmuyor çıktığı kadar sütümü de veririm hazır mamada
Canım önce emzir iki göğsünü de ver baktın durmuyor çocuk 30 cc mama yap ver.. Zaten onu içerse anla ki çocuk doymuyor.. 30 cc yi içebilirse 60 cc ver.. Ama emzirmeden mama verme kesinlikle..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…