Dua zikir tecrübelerinizi paylaşabilirmisiniz

4444 ü okumuştum hayatımda en çok istediğim şey için ama çok günlere yaymadan dört beş günde bitirmiştim duaya başladıktan belli bir sayı sonra istediğim şey hakkında aşırı olumlu bi gelişme oldu havalara uçtum daha hevesle bitirdim ancak istediğim şey olmadı sonra geceleri Allah’ın ne kadar ismi varsa dünya kadar hepsini zikir çektim yasinler okudum binlerce defa Ayetel Kursi okudum 10.000 kelime-i şahadet okumuştm hatta göğüs kafesim okumaktan hava dolmuş tedavi görmüştüm istihareye yatmalar yani ne yapmadım ki ancak istediğim şey olmadı demem o ki belli sayıda zikir elbette faydalı ancak Allah’ın bizi ibadet için görmek istediği saatlerde secdede olup her namaz bitiminde duamızı istesek daha hayırlı olabiliyor aslında şimdi düşünüyorm da belki de o kadar çok istememim sebebi Allah’ın beni kendine yakınlaştırmak istemesiydi yani benim yapmadığım hiçbir dua kalmadı namazların tespihatlarını ezbere bilirim yasini okumaktan nerdeyse ezberledim bi çok zikir dua ezberledim istediğim şey olmadı ama bana da bunları öğrenmek nasip oldu keşke olsaydı benimki ama şuan hamile halimle dilerim Rabbimden benimki olmadı sizinki olur

belki olmaması hayırlıydı senin icin canım. Dualarını rabbim kabul etsin inş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…