Dua rica ediyorum

bayanlola

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2016
136
63
Arkadaşlar herkese merhaba,

Ruhum daralıyor, içim sıkılıyor bu aralar. Konuma denk gelen arkadaşlar sizden benim için dua okumanızı rica ediyorum. Birde bana sıkıntılara iyi gelecek esma ve dua önerirseniz çok mutlu olurum. Çok teşekkür ederim.

Insirah suresini okuyun bol bol..ismi azamda cok guzel bi dilek duasi onuda okuyun bende sizin icin dua edecegim 🙏🏻 rabbim cok buyuk

Rabbim size tez zamanda gönül ferahlığı versin, Ya Fettah adıyla tüm sıkıntılarınızı giderecek hayırlı kapılar açsın. Aminnnn

İnşirah süresi gerçekten faydalı, okuyamıyorsanız bile dinlemenizi tavsiye ederim.

Allah'ım içinize ferahlık versin...İnşirah suresini okuyun...Ya da açın telefonunuzdan dinleyin sürekli...Türkçe anlamınıda okuyun...İnanın iyi gelecek :KK200:

Surede geçen kelimeye dikkat ettim bende..

"Demek ki zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var.
O halde boş kaldığında yine kalk yorul.
Ve ancak Rabbin'den ümit et,hep ona doğrul.."

Hani psikologlarda bir işle uğraşmalısın derler,yürüyüş yap,kitap oku derler..Ruhun için değişik uğraşlarda bulun derler...

Yaratıcımızda bu surede zorlukla beraber kolaylık vardır diye yineliyor ve bize nasıl bu sıkıntıdan kurtulacağımıza yol gösteriyor...İnsan bu şekilde de düşününce gözleri doluyor..

Allah'ım içinize ferahlık versin...İnşirah suresini okuyun...Ya da açın telefonunuzdan dinleyin sürekli...Türkçe anlamınıda okuyun...İnanın iyi gelecek :KK200:

Surede geçen kelimeye dikkat ettim bende..

"Demek ki zorlukla beraber bir kolaylık var.
Evet o zorlukla beraber bir kolaylık var.
O halde boş kaldığında yine kalk yorul.
Ve ancak Rabbin'den ümit et,hep ona doğrul.."

Hani psikologlarda bir işle uğraşmalısın derler,yürüyüş yap,kitap oku derler..Ruhun için değişik uğraşlarda bulun derler...

Yaratıcımızda bu surede zorlukla beraber kolaylık vardır diye yineliyor ve bize nasıl bu sıkıntıdan kurtulacağımıza yol gösteriyor...İnsan bu şekilde de düşününce gözleri doluyor..
Ne güzel anlatmışsınız okurken içimi huzur kapladı. Allah razı olsun çok teşekkür ederim hepimize gönül ferahlığı versin Allah'ım

X