Dua mucizesi

trustno_1

Tarot bakmıyorum.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2014
2.261
4.921
merhaba hanımlar. Zor bir süreçten geçiyorum. Başıma gelenler ağır geliyor bazen. Önceki konularımdan da okuyabilirsiniz.
Babama alzheimer teşhisi kondu. Ayrıyetten epilepsi ve parkinson.
Allahım affetsin ama inancım zedelenmeye başladı.
Dua edeyim diyorum ama sanki dua etsem de faydası olmayacakmış gibi hissediyorum.
Halbuki yer gök dua ile ayakta bunu biliyorum.
Başınıza böyle zor durumlar gelip dua ettim mucize oldu dediğiniz olayları benimle paylaşır mısınız?
Bir de hangi duaları etsem sırtımdaki bu ağırlık hafifler.
Ben bir inşirah suresini biliyorum o kadar.

Çok geçmiş olsun Rabbim kalıcı şifalar verir inşallah

Sınavda olduğunuzu unutmayın.isyan etmeyin sakın.
Fatiha okuyun bol bol.Fatiha şifa içinde okunur.
Ya Şafi esması var.
Hepsi birbirinden kıymetli.
Daralınca Fatiha İhlas okurum

Benim yaşadıklarım uzun baya anlat anlat uzun sürer
En basiti panik ataktan kıl payı kurtuldum dualara esmalara sarılıp

Çok geçmiş olsun Rabbim kalıcı şifalar verir inşallah

Sınavda olduğunuzu unutmayın.isyan etmeyin sakın.
Fatiha okuyun bol bol.Fatiha şifa içinde okunur.
Ya Şafi esması var.
Hepsi birbirinden kıymetli.
Daralınca Fatiha İhlas okurum

Benim yaşadıklarım uzun baya anlat anlat uzun sürer
En basiti panik ataktan kıl payı kurtuldum dualara esmalara sarılıp
Aksiyete var bende de kadam kurup endişelenip duruyorum. Kaygı bozukluğu. Şimdiden adamı yatağa mahkum ettim kafamın içinde. Elden bir şey gelmemesi öyle kötü ki! Ne yapacağımı bilemiyorum. Her gece yatmadan sabah namazına kalkayım dua edeyim diyorum. Sonra vazgeçiyorum. Ne değişecek ki diyorum. Yanlış düşünüyorum biliyorum ama elimden olmadan düşünüyorum.

Aksiyete var bende de kadam kurup endişelenip duruyorum. Kaygı bozukluğu. Şimdiden adamı yatağa mahkum ettim kafamın içinde. Elden bir şey gelmemesi öyle kötü ki! Ne yapacağımı bilemiyorum. Her gece yatmadan sabah namazına kalkayım dua edeyim diyorum. Sonra vazgeçiyorum. Ne değişecek ki diyorum. Yanlış düşünüyorum biliyorum ama elimden olmadan düşünüyorum.
Kaygı bozukluğu ilerleyince panik atağa çevirir Allah korusun
Vesvese yapma sabah başlayamiyorsan diğer vakitlerde başla

Mesela ben bir zikirmatik uygulaması indirdim.çok işime yarıyor deneyebilirsin

Allah acil sifalar versin oncelikle. Mutlulugunsifresi diye bi sayfa var. Cok guzel dualar esmalar var. Istersen bi gir oku. Cocugu kanser olanlar var minicik bebisler onlarin ne gunahi var mesela onlarin aileside dua ediyor inanclari zedelenmiyor. Olumsuz dusunme sakin. Isyan etme dua et. Olacagi varsa olur. Ben herzaman Allahim verdigin vermedigin herseye şükürler olsun diyorum bu bile kendimi iyi hissetmeme yetiyor

Ayetel kursi okursan ben 7 kerede faydasini gorurum icsel sikıntılarını giderir.. el basıt esmasi icsel sıkıntılarını giderir, depresyondan kurtulma amaci ile okuyanlar var

Unutma canim ümit Allahtandir..vesveseleri birak gitsin

Yer gök dua arkadaşların dediği gibi imtihan dünyasındayiz sabrin sonu selâmet.

Tabi bizim imtihanimiz sua n sizinki gibi olmadığı için tamamen sizi anlamak imkansız sabret demesi kolay.

Ama inanin herkesin oyle dertleri var ki içini yiyip kemiren , uyutmayan, yemek yedirmeyen..

O yüzden sakın dualarim kabul olmuyor demeyin. Allah kendisine dua edenlerin duasını o kadar beğenirimis ki bazen cevabi geciktirirmis biraz daha duasini duyayim diye. Ben hep öyle düşünüyorum artık.

Allah rahmeti bol olandır. Annenin çocuğuna karşı sevgisi ve affedici yönünden kat kat daha fazladır. O yüzden sizi seven Allah'a karşı hep dürüst olun içinizden geldiği gibi dua edin inşallah en kosa zamanda içimizdeki sıkıntı gider

X