Dua istiyorum

İnşallah hamilesindir ve sağlıkla kucağına alırsın. Olmazsa bile kendini yıpratma bu süreçte Allah en doğru zamanı bilir. Bizler de bekliyoruz güzel haber almayı. Rabbim nasip etsin en güzel ve sağlıklı şekilde huzurla...

İnşallah hamilesindir ve sağlıkla kucağına alırsın. Olmazsa bile kendini yıpratma bu süreçte Allah en doğru zamanı bilir. Bizler de bekliyoruz güzel haber almayı. Rabbim nasip etsin en güzel ve sağlıklı şekilde huzurla...
AMİN canım inşallah 7 yıldan beri bekliyorum Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah 🙏

Kızlar yarın hastaneye gideceğim 70 günlük gecikmeyle dua edin bana inşallah hamileyimdir sağlıklı şekilde ilerler Rabbim herkese isteyen herkese nasip etsin inşallah gebelik testi yapmıştım biri silinik çıkmıştı dua eden herkesten Rabbim allah razı olsun 🙏🙏🙏
İnşallah hamilesindir darısı benim ve olmayanlar başına 5 yıldır bende evliyim 3 yıldır istiyorum boş gebelik yaşadım 🥺 bidahada olmadı rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı evlat sahibi olmayı nasip et🤲

İnşallah hamilesindir darısı benim ve olmayanlar başına 5 yıldır bende evliyim 3 yıldır istiyorum boş gebelik yaşadım 🥺 bidahada olmadı rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın hayırlı evlat sahibi olmayı nasip et🤲
Amin canım benim Rabbim isteyen herkese sağlıklı hayırlı evlatlar versin 🙏🙏🙏

Malesef canım hamile değilmişim adet söktürücü verdi colbionol ilaç verdi hamile kalmana yardımcı olucak dedi bu seferde olmadı sağlık olsun diyelim Rabbim geciktiriyorsa güzelleştiriyordur 🙏
İnsallah guzel haber alacağın günlerin olur. Sıcak sulara git eğer imkanın varsa o tavsiye eden oldu bana ben gideceğim inşallah fayda görürüm.

X