Dua istiyorum lutfen dua edin

Tubdur32

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
2 Kasım 2015
1.306
786
34
Arkadaslar saglik sorunlarim var hem de cok lutfen benim icin dua edin.ismim tuba. Simdiden dua eden herkese tesekkur ederim.
Allah razi olsun

Tubdur32 Tubdur32 7 Ayetel Kursi, 7 Tefriciye, 7 Fatiha, 7 İnşirah, 7 Salavatı Tıbbil Kulubi, 7 Rabbiyesir, 20 İhlas ve 200 Ya Şafi okudum. Rabbim Şafi ismiyl şifa versin inşallah. Sana nacizane tavsiyem hastalıktan kurtulmak için günde 7 veya 100 kere Salavatı Tıbbil Kulubi oku.

Tubdur32 Tubdur32 7 Ayetel Kursi, 7 Tefriciye, 7 Fatiha, 7 İnşirah, 7 Salavatı Tıbbil Kulubi, 7 Rabbiyesir, 20 İhlas ve 200 Ya Şafi okudum. Rabbim Şafi ismiyl şifa versin inşallah. Sana nacizane tavsiyem hastalıktan kurtulmak için günde 7 veya 100 kere Salavatı Tıbbil Kulubi oku.
Tamam canim Allah razi olsun

Canım hayırdır neyin var? Geçmiş olsun RAbbim şafi adıyla şifalar versin
Sag ol canim Allah razi olsun Bugun boraz daha iyiyim sukur
Anksiyete ve panik atak icin tedavi goruyordum ilacimi birakmak uzereydim sanki tekrar nuksetti biraz daha yukselttik dozu ama artik kurtulmak istiyorum bu hastaliktan :KK61:Allah tum hastalarla beraber bana da sifa versin insallah...
Bebek icin yapip tutusuyorum ama son bir ay kaldi demistim o kadar uzgunum ki arkadaslar anlatamam :KK61:
Ama vardir bir hayir elbet
Hasbunallahi venigmel vekil ALLAH'İM :KK61:
Dualarinizi bekliyorum arkadaslar

Rabbim sifa versin.hergece bir kevser suresi oku ve dua et Rabbim sifa versin.
Ama hastaligini tam anlayamadim. :-[

X