Dua edin lütfen

Mavi siyah

Üye
Kayıtlı Üye
27 Temmuz 2016
842
908
41
kızlar eşimden uzun süredir ayrıyım resmi olarak değil ama Nasıl dua etmeliyim hangi duaları yapmalıyım mutsuzum çok yardım edin

Ayrılmak üzereyim mutsuzum Nasıl dua edebilirim Hakkı'mda o hayırlı değilse gerçekten kötü biriyse unutmak istiyorum gerçekten beni seven iyi biriyse özünde sanmıyorum beni sevdiğini beni sevseydi terletmezdi ama yine de beni seviyorsa Rabbim bizi bir araya getirip onu affetmemi sağlasın bi çözüm yolu nasip etsin Rabbim Nasıl dua etmeliyim hangi duaları okumalıyım kötüyüm her gün böyle

Gencim daha Ben almadım bu kararı aslında bu kararı eşim istedi aslında hep ayrılmak istediğini söyledi saçma bahaneler uydurdu ve gitti

Senin yerinde olsaydim soyle derdim Allahim hayirliysa mutlulugumuz huzurum ve senin rizan olacaksa bu isi sürdür ve bize nasip et yok degilse daha hayirli ve guzelini bana tez elden nasip et ve gonlume her durumda ferahlik ver
Aynen illa olsun demiyorum olmayacaksa Rabbim gönlümden silinsin artık üzülmeyeyim hatırlamayayım yeter

Zaman senin gonlunden onu sen istemesen de silecek emin ol... Hepimize baslangcta bir insani unutmak mucize gelir fakat inan ki kalbin soguyacak zamanla anilar bulaniklasacak zihninde acilar da dinecek tamamen..

Zaman senin gonlunden onu sen istemesen de silecek emin ol... Hepimize baslangcta bir insani unutmak mucize gelir fakat inan ki kalbin soguyacak zamanla anilar bulaniklasacak zihninde acilar da dinecek tamamen..
Yaraları kalıyo silinse de bana yaptığı büyük bi kötülük onu affedemiyorum Hakkı'mı helal etmiyorum hayatım boyunca hep iyi bi aile tablosu hayali kurdum Mutlu bi eş ve çocuk diledim hayallerimi yıktı

İnsan herseyi unutuyor emin olun ki ona nefret bile duymayacaginiz hissizleseceginiz zamanlar gelecek o kadar ki enterese etmeyecek sizi... Ama tabi barisma hakkiniz da var sartlara gore siz bilirsiniz

Bayadır ayrıyız Nasıl güveneceğim ki bu zamana kadar umrunda bile olmamış ben çok zor günlerden geçiyorum borçları bana bırakmış aileme karşı rezil etti beni sahip çıkmadı mutsuzum dualarla avunuyorum işte hayalim yıkıldı

Adam olmaz bundan. Sabredip dua edeceksin bulursun baska birini insallah... Yeniden mutlu bir yuva kurmak icin dua et...

Beni sevmediğini düşünüyorum çünkü seven sevdiğine sahip çıkar o bana sahip çıksa bende ona sahip çıkardım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…