dua edin bana...

pbinay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2008
192
0
42
arkadaşlar bugün saat 15:00 doktor kontrolum var. Henüz 2.muayenem. Doktorum ilk muayenede onun gebelik haftasıyla benim ultrason haftam tutmadığı için biraz korkuttu beni. Bebek gelişmemiş olabilir yada geç döllenmiş olabilir gibi şeyler söyledi. 2 hafta sonra gel gelişmişse sorun yok, gelişmemişse sorun var demektir dedi. İçimi ferah tutmaya çalışıyorum ama yinede endişelenmeden geçemiyorum. Yaklaşık 1saat sonra muayenem var. Benim ve bebişim için dua edin terslik yaşamayalım.. Çok bekledim ben bebişimi. Dualarınızı bekliyorum...:uhm:

Doktordan dönünce yazıcam size :a015::a015:

Allah yardımcın olsun canım hakkında hayırlısı ne ise o olsun..

Sen yinede içini ferah tut .inş. kötü bişey yokturda bebeğine sağ salim kavuşursun..

Dualarımız seninle sen hiç merak etme...Şeniz

nerdesin kız merak ettik,umarım mutlu haberlerle dönersinn
ben bebğinin iyi olduğuna inanıyorum ama yinede Allah bilir tabi

selam kızlar,
haberler süper. Bebeğim büyümüş sorun yok, herşey yolunda dedi dr. Korkuttunuz bizi ama dedim, gülüyo. Korkulacak birşey yok dedi. Kalt atışlarını gördük. Bugün 6hafta 5günlükmüş. Allahım sana çok şükür, nasıl rahatladım anlatamam. Hepinize teşekkür ederim destekleriniz için...
3 hafta sonra tekrar gidicem. Kan ve idrar tahlili yaptırıcam bu arada. Üstümden büyük bir yük kalktı..:dance: :teytey: :lepi:

canım gözün aydın allah gönlüne göre vermiş tebrik ederim seni ve eşini

cnm iyi hberine çok sevindim allh inş bebeklerimizi kucagımıza almayı nasip eder bende yakın bi arkadasımın ölüm hberini aldım dün gece çok kötüyüm bi anda yok olabiliyo insan çok korkuyorum bebegimle eşimle mutlu bi aile olarak yaşamak istiyorum allh hepimize hayırlı bir yaşam ve ölüm nasip etsin

canım başın sağolsun. hayat işte birileri sevinirken birileri üzülebiliyor. herşey bizim için. sen önce kendini düşün. bebişte bize bağlı yaşıyor biliyorsun, üzülürsek etkileniyor. Allah kötü yazılar yazmasın hiç kimseye..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…