Dua ederken ışık görmek

hazal94

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Kasım 2022
805
1.480
Merhaba bugün başıma ilk defa gelen bir şey hakkında yardımınızı istiyorum. Akşam ezanı okunurken el açtım, gözlerimi kapattım Allah'a dua ettim ve niyetlerimi söylüyordum bir anda karanlık yeşile dönüştü. Bu ne demek bilen var mı? Ya da bir anlamı var mı?

Tam anlayamadım bazen bende gozlerimi kapatip dua edince isiklar oluyor ama tansiyonum oynadigi icin o yuzden oyle zamanlarda simsek gibi cakmalar oluyor bunu hic bir anlama baglamamistim. Merak ettim acikcasi.

Tam anlayamadım bazen bende gozlerimi kapatip dua edince isiklar oluyor ama tansiyonum oynadigi icin o yuzden oyle zamanlarda simsek gibi cakmalar oluyor bunu hic bir anlama baglamamistim. Merak ettim acikcasi.
Ben ilk defa yaşadım o yüzden çok garipsedim bide normal nokta gibi bir ışık değildi tamamen yeşil oldu. Ben duayı bırakmadım devam ettirdim sonra bitince tekrar kapattım yeşil görmeye çalıştım olmadı. Tekrarlarsa doktora gideceğim ama yinede bende çok merak ettim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…