Dua eder misiniz?

HQO

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2017
597
282
31
Daha önce burada bir konu paylaşmıştım. Ailem evini müteahhite verip kiraya taşındı. Ev bitince üzerine biraz para eklemeleri gerekecek.Tam bunların üzerine bugün babamın işten çıkarıldığını öğrendim. Moralim sıfır. Nasıl geçinecekler inanın bilmiyorum. Onlardan uzak bir memleketteyim. Bu korkularımı daha da büyütüyor. Lütfen bizim için dua eder misiniz? Allahım bir ekmek kapısı açsın. Çok üzülüyorum

Allah yardımcısı olsun ailenizin.

Peki işyerinden tazminat aldımı kaç yıldır orada çalışıyor,işsizlik maaşına başvursun eğer şartları tutuyorsa en azından bir süre idare eder.

Allah yardımcınız olsun.Tez vakitte hayırlı bir iş kapısı çıkar inşallah babanızın karşısına.

Allah yardımcısı olsun ailenizin.

Peki işyerinden tazminat aldımı kaç yıldır orada çalışıyor,işsizlik maaşına başvursun eğer şartları tutuyorsa en azından bir süre idare eder.
Maalesef bu durumlar söz konusu değil. Bir yıldır orada çalışıyordu

Siz calismiormsnz yardım edemzmisinz? Benimde babam emekli ve kiracıyz 60 yaşında iki gün sonra biz evlendgmzde bi emekli maasyla gecinemickler diye hep düşünüyorum. Tabi evlensem de caliscm bi elim hep onların üstünde olck. Senin aklın hep ailende şimdi dimi zor bi durum allah yardımcıları olsn

Allah her kuluna başını sokacagi bir ev ,evini gecindirebilecegi ekmek kapısı nasip etsin. ........ Hiçbir şey öldürmez insan yüreğini/öldürür eğilmek bir ekmek uğruna/üç kuruşluk adamlar önünde

Gerçekten zor bir durum. Aklım gerçekten onlarda. Amin inşallah

Allahım kimselere muhtaç etmesin. Gerçekten en zor şey. Öyle moralim bozuk ki

Muteahhite niye para veriyorsunuz ,biz en az %30 _%40 pay veriyoruz .Siz niye para veriyorsunuz anlamadım

İnşallah en kısa zamanda bir iş bulur hayırlı olur inşallah

Maalesef bu durumlar söz konusu değil. Bir yıldır orada çalışıyordu
1 yılı dolduysa kıdem tazminatı alır,ayrıca işten çıkışı aniden olduysa ihbar tazminatı alır sanırım önceden haber verilmemiş o yüzden hem kıdem tazminatı hem ihbar tazminatı alır hakkınızı alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…