Dua Dağıtmak İsteyenler Topiği ( Yasin , Tefriciye vs... )

gulsevdam

Rabbi heb lî minessâlihîn
Kayıtlı Üye
27 Mayıs 2010
4.032
6
Arkadaşlar bölümümüzde kural gereği kişiye özel topik açılmamaktadır ..
Bu sebepten Yasin veya Tefriciye gibi dua dağıtmak isteyenler burdan paylaşımda bulunabilir.
Rabbim gönlümüzden geçenleri hakkımızda hayırlı eylesin ne isteğimiz var ise hayırlısıyla kabul eylesin İnşallah..
Topiğimiz hayırlı olsun ...

kızlar 4444 tefriciye çekmeye başladım almak niyetim hayırlı eş bulmak için..tefriciye çekmede bana yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum :KK49:

kızlar 4444 tefriciye çekmeye başladım almak niyetim hayırlı eş bulmak için..tefriciye çekmede bana yardımcı olacak arkadaşları bekliyorum :KK49:

canım merhaba ben sana tefriciye okurum inşallah sen adet ve açık niyetini bana özelden bildir yada buraya yaz zamanıda bildir çok acilse yardımcı olamayabilirim hoşçalkal

canım merhaba ben sana tefriciye okurum inşallah sen adet ve açık niyetini bana özelden bildir yada buraya yaz zamanıda bildir çok acilse yardımcı olamayabilirim hoşçalkal

acil değil canım..niyetim içime sinecek bir eş bulmak uzun zamandır görücü usulü kısmetler çıkıyo fakat bir türlü elektriğim tutmuyo..bu ctesi yine biriyle görüştürecekler..artık yuvamı kurmak istiyorum hayırlısı ile ...100 er tane herkese dağıtmak istiyorum sevabına nail olmak istermisiniz en geç 1 ay içinde bitirmek istiyorum..yardımcı olursanız çok mutlu olurum

acil değil canım..niyetim içime sinecek bir eş bulmak uzun zamandır görücü usulü kısmetler çıkıyo fakat bir türlü elektriğim tutmuyo..bu ctesi yine biriyle görüştürecekler..artık yuvamı kurmak istiyorum hayırlısı ile ...100 er tane herkese dağıtmak istiyorum sevabına nail olmak istermisiniz en geç 1 ay içinde bitirmek istiyorum..yardımcı olursanız çok mutlu olurum

anladım canım umarım dileğin gerçek olur
tamam canım en kıs zamanda 100 tane okurum sana okuyuncada yazarım okudum diye
eğer o vakte kadar bitmezse takrar okurum başkada
gönlünün muradı gerçek olur umarım

anladım canım umarım dileğin gerçek olur
tamam canım en kıs zamanda 100 tane okurum sana okuyuncada yazarım okudum diye
eğer o vakte kadar bitmezse takrar okurum başkada
gönlünün muradı gerçek olur umarım

Allah senden razı olsun canım..Rabbim dileklerini kabul eylesin inşallah :KK34:

Kızlar canım babamın ruhu için yasin ya da fatiha ve üç ihlas okur musunuz diye topik açmıştım
ama özel konu olduğu için kapatılmış
buradan dua dağıtmam önerildi
acaba babacığımın ruhunun huzur bulması için dua edebilir misiniz?
çok sevinirim
Allah razı olsun herkesten
herkesin ölmüşlerine rahmet etsin Rabbim inşallah, hepsini bağışlasın, mekanlarını Cennet etsin
amin

canım merhaba sana söz verdiğim duaları okudum ben
Rabbim kabul eylesin
amin.................

kızlar çok teşekkür ederim Allah razı olsun..

100 tane tefriciye almak isteyen, bana yardımcı olmak isteyen olursa arkadaşlar çok mutlu olurum..hemde peygamberimize kuvvetli bir salatı selam ile sevabına nail oluruz inşallah..

Kızlar canım babamın ruhu için yasin ya da fatiha ve üç ihlas okur musunuz diye topik açmıştım
çok sevinirim
herkesin ölmüşlerine rahmet etsin Rabbim inşallah, hepsini bağışlasın, mekanlarını Cennet etsin
amin

Cnm okudum ben Allah kabul etsin. Amin amin

Cnm okudum ben Allah kabul etsin. Amin amin

Allah bin kere razı olsun inşallah senden de sevdiklerinden de
inşallah Rabbim bu yaptığın iyilik için seni de aileni de salih kullarına dahil etsin ve bizi de
sağol tekrar, inşallah okuduğun Kuran sayesinde babam huzur bulmuştur, Rabbim günahlarını bağışlamıştır
Allah razı olsun

kızlar çok teşekkür ederim allah razı olsun..

100 tane tefriciye almak isteyen, bana yardımcı olmak isteyen olursa arkadaşlar çok mutlu olurum..hemde peygamberimize kuvvetli bir salatı selam ile sevabına nail oluruz inşallah..

100 tanede ben okurum

çok sevinirim
amin

Okudum canım Rabbim yerinde dinlendirsin,mekanı cennet olsun...

çok sevinirim
amin

okudum arkadaşım.Allah kabul etsin.

Arkadaşlar bölümümüzde kural gereği kişiye özel topik açılmamaktadır ..
Bu sebepten Yasin veya Tefriciye gibi dua dağıtmak isteyenler burdan paylaşımda bulunabilir.
Rabbim gönlümüzden geçenleri hakkımızda hayırlı eylesin ne isteğimiz var ise hayırlısıyla kabul eylesin İnşallah..
Topiğimiz hayırlı olsun ...

nedenini ögrenebilirmiyim? sivrilik yapmak icin degil,gercekten merak ettigim icin soruyorum..

Okudum canım Rabbim yerinde dinlendirsin,mekanı cennet olsun...

Allah bin kere razı olsun inşallah senden de sevdiklerinden de
o kadar iyisiniz ki, inşallah Rabbim bu iyiliğinizin karşılığını en güüzel şekilde verir sizlere
inşallah Rabbim bu yaptığın iyilik için seni de aileni de salih kullarına dahil etsin ve bizi de
inşallah okuduğun Kuran sayesinde babam huzur bulmuştur, Rabbim günahlarını bağışlamıştır
Allah razı olsun

X