Aile Planlaması Drospera

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

Bunickcokmuuzunoldune

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Mayıs 2015
1.511
1.554
Arkadaşlar merhaba ;

Drospera doğum kontrol hapı kullanan var mı?

İlkkez başlayacağım dr'um önerdi ama yan etkisini gören falan varsa yazabilir mi? Şimdiden teşekkürler

Ben ilk evlendigimde microgynon kullandım bir buçuk sene hapı bıraktım 4. Ay hamile kaldım allahtan etkilemedi şimdi tekrar hala başladım yan etkisi falan yok ben memnunum ama o dediğiniz hapı hiç duymadım kullanmadım da

Ben ilk evlendigimde microgynon kullandım bir buçuk sene hapı bıraktım 4. Ay hamile kaldım allahtan etkilemedi şimdi tekrar hala başladım yan etkisi falan yok ben memnunum ama o dediğiniz hapı hiç duymadım kullanmadım da
Şuanda gebelik istemediğim için verdi öncesinde düzenlensin diye yasmin kullanmıştım bulantı yapmıştı Bekarken. Şimdi 4 yıllık evliyim çocuk istemiyoruz henüz ondan verdi ancak yan etkisi oluyor mu tüylenme kilo gibi merak ediyorum

Şuanda gebelik istemediğim için verdi öncesinde düzenlensin diye yasmin kullanmıştım bulantı yapmıştı Bekarken. Şimdi 4 yıllık evliyim çocuk istemiyoruz henüz ondan verdi ancak yan etkisi oluyor mu tüylenme kilo gibi merak ediyorum
Ben de ne kilo alımı yaptı ne de tuylenme hiç bir yan etkisini görmedim ama ilacimiz farklı sizinkinin hakkında ne desem yalan olur çünkü bilmiyorum 😐😐

X