DR. YÜKSEL SEZENER HAKKINDA

hawin1234

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2015
134
79
38
Arkadaşlar merhaba . 2009 yılında çikolata kistinden dolayı açık ameliyat geçirdim. Geçtiğimiz günlerde öğrendim ki bu sefer sağ yumurtalıkta nüksetmiş. Tavsiye üzerine Yüksel Sezener'e gittim. Yüksel Bey'in hastalarından yorum istiyorum .Güven verdi bana. Ama yine de deneyimleriniz hakkında yazarsanız çok yardımcı olmuş olursunuz.

Ben 14 yaşımdan bu yana Yüksel beye gidiyorum şu an 36 yaşındayım 2 ay önce açık ameliyat oldum bir başkasına asla olmazdım ailemden gibi severim annemide kanserden kurtarmıştı çok iyi bir doktordasın emin ol

Ben de tavsiye üzerine tercih ettim Yüksel Bey'i ama yine de aklımda bir şüphe vardı. Ama teşekkür ederim beni çok rahatlattınız. Çünkü henüz çocuğum yok. Çok hassas olunması gereken bir durum. Ama sanırım Yüksel Bey derdime derman olacak. Tekrar teşekkür ederim .

benimde çocugum yok cnm 12 yıllık evliyim 10 yıldır Yüksel bey sagolsun ugrasiyor benimle 'dede olmak istiyorum' diyor ama herşey kısmet ondan gizli 2 kerede tüp bebek yaptım duyunca kızdı ama hep yanımda oldu sagolsun.. inşallah ikimizinde bebeği olur cnm asistanı Asuman ve duygu'da çok iyidir için ferah olsun sevgilerle

çok teşekkür ederim. Ben de 7 yıl evli kaldım. bu süre içerisinde bir aşılama ve bir tüp bebek denemem oldu maalesef başarız oldu. Hiç bir doktor sorunun var demedi. her şey normal görünüyor ama bebeğim olmadı işte. Neyse ki olmamış canım. Sorunlu bir evliliğe bebek doğurmak kadar bencilce bir duygu bence yeni yeni anlıyorum. Mutlu bir evliliğin varsa dilerim bir an önce anne olmanın büyüsünü yaşarsın. Sağlıkla kal.

Aaa çok üzüldüm cnm.... benim tek şansım evliligim Allaha şükürler olsun inşallah sende mutlu olacagın birini bulur yolunu birleştirirsin. Güzel dileklerin için sagol biz sevgi dolu insanlarız bir bebeği hak ettigimizi düşünüyoruz ama Rabbimin daima farklı planları var hepimiz için herşeyin hayırlısı canım hoşçakal

20 gün önce ikiz hamileliğimi kendisinden öğrendim, güleryüzlü mizacı nedeniyle şaka yaptığını düşünmüştüm ama e nabizda taniyi gördükten sonra inandım

İki kez gittim ama çevremde doğumunu yaptırdığı bi kaç kişinin yorumlarına dayanarak süreçte bilgili ve deneyimli olduğunu düşünüyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…