Dr.Vildan Sayan'a dolgu yaptıranlar

DenizinDelisi85

Üye
Kayıtlı Üye
16 Mart 2022
36
19
38
Arkadaşlar Istanbul'da Dr. Vildan Sayan'in instagram sayfasındaki sonuçları beğeniyorum ancak bu dr hakkında hiçbir bilgiye ulaşamıyorum. Sadece Biruni unv.yaziyor instagramda. Kendisinin bir İnternet sayfası yok,fotoğrafı yok,Google'da hakkında hiçbir bilgi yok. Sonuçlar güzel ancak gerçekten dr mu ya da doktorsa ne doktoru bilmiyorum.Bu doktora dolgu yaptiran var mı aranızda?

Ben de gördüm tesadüf eseri sayfasını , etiketlerin hepsi estetik yolculuğu diye geçiyor, bi dönem kadınlar çok şikayetçi oldu bu sayfadan, doktorlara hasta ayarlayıp onlardan komisyon alıyormuş. Yurtdışından doktor getirip burda misafir olarak kliniklerde işlem yaptırıyorlarmış , herhangi bir olumsuzlukta ortada ne klinik var ne de doktor. Ayrıca bir doktorun ismi var ama bir fotoğrafı dahi olmaz mı ? Ben olsam yaptırmam açıkçası. Kaldı ki Çin malı çok ucuza dolgu malzemesi ile yapıyor merdiven altı klinikler artık size ne enjekte ettikleri belli değil . Tehlikeli yani

Ben de gördüm tesadüf eseri sayfasını , etiketlerin hepsi estetik yolculuğu diye geçiyor, bi dönem kadınlar çok şikayetçi oldu bu sayfadan, doktorlara hasta ayarlayıp onlardan komisyon alıyormuş. Yurtdışından doktor getirip burda misafir olarak kliniklerde işlem yaptırıyorlarmış , herhangi bir olumsuzlukta ortada ne klinik var ne de doktor. Ayrıca bir doktorun ismi var ama bir fotoğrafı dahi olmaz mı ? Ben olsam yaptırmam açıkçası. Kaldı ki Çin malı çok ucuza dolgu malzemesi ile yapıyor merdiven altı klinikler artık size ne enjekte ettikleri belli değil . Tehlikeli yani
İşte ben de aynı noktalara takıldım dr olup da hiçbir yerde ne resmi ne bilgisi olmaması imkansız. Bu işte bir iş olduğu net aslında. Evet estetik yolculuğu sayfasını biliyorum onlar sürekli reklamını yapıyorlar ama bu yurtdisindan dr getirip işlem yaptirttiklarini bilmiyordum. Kesinlikle uzak durmak gerek. Çok teşekkür ederim bilgi verdiğiniz icin🙏

Bir de Dr.Engin Ağaçkıran'ı merak ediyorum onunla ilgili birsey biliyor musunuz acaba? Araştırdığım kadarıyla kendisi cocuk diş hekimi aslında sonradan medikal estetiğe yönelmiş. Onun da instagram sayfasına bakınca sonuçlar iyi görünüyor ama artık kimseye güvenemiyor ki insan.

Ben dolgularimi eskiden Zafer Atakan ya da Burçak Erdinç e yaptirirdim Sonra yurt disina tasininca kaldi tabii, baska doktora gitmedim, tanimiyorum digerlerini

Çok teşekkür ederim gerçekten ben de daha önce dolgu yaptırmadım hiç şimdi orta yüz ve çene bolgemi toparlamak için yaptırayım diyorum ama onda da başıma iş açmak istemiyorum. İyi dr seçmek lazım.

X