(dr.veli aslan)şuan saat 20.10 ve ben istanbula gidiyorum.ameliyata :(

mrb çok güsel olmuş burnun cnm yaaa özendim ama belki seninkinin önceki hali çok sorunlu değildir yaa benim kötü olrsa eski halini merak ettim :eek:

cnm yaa fazla morarmamışsın bence iii görünüyorsun:ecrin_bebek:maaşallah ne kötü olanlar var ama senin eski halinde pek kötü değilmiş yani burnun çok güsel olur burnun eminm.valla seninkini görünce benim burnum çok fena yıllarca yaşamışım bu burunla hala da korkuyorum yaa ya sonuç kötü olursa daha beter

inşallah canım benim çok teşekkür ederim.bende iyi olacak diye umuyorum herkes tavsiye etti çünkü :) valla psikolojini bozuyosa ol ama biraz zahmetli ameliyat sonrası çok ilgilenmelisin burnuşunla :)

merhaba kizlar,

bende burun ameliyati ile ilgileniyorum. ( bu aralar endoskopik yüz germe daha agir bassa da).

ben dr. yakup avsar i düsünüyordum. sizin doktorunuz hangisi? benim icin dogal olmasi cok önemli. Bazi doktorlar cok yapay is cikariyor ortaya. sizin anlattiginiza göre bayagi dogal bir sekil vermis doktor, resim göremedim gerci.

doktor hakkinda bilgi verebilirseniz cok sevinirim, tesekkürler ediyorum canlar...

Artik doktorlarin geneli dogal olmayan burunlara karsi pek yapmiyor da. Ben estetigim diye bagiran bir burun gormedim burada ama yakup avsar iyidir en pahalilardan biridir ayrica ama iyi dr

Son düzenleme:
merhaba kizlar,

bende burun ameliyati ile ilgileniyorum. ( bu aralar endoskopik yüz germe daha agir bassa da).

ben dr. yakup avsar i düsünüyordum. sizin doktorunuz hangisi? benim icin dogal olmasi cok önemli. Bazi doktorlar cok yapay is cikariyor ortaya. sizin anlattiginiza göre bayagi dogal bir sekil vermis doktor, resim göremedim gerci.

doktor hakkinda bilgi verebilirseniz cok sevinirim, tesekkürler ediyorum canlar...

benim dr veli aslan boğaziçi tıp merkezi canımmm

Artik doktorlarin geneli dogal olmayan burunlara karsi pek yapmiyor da. Ben estetigim diye bagiran bir burun gormedim burada ama yakup avsar iyidir en pahalilardan biridir ayrica ama iyi dr

canim, bende yakup avsarda karar kilmistim aslinda. Yanliz bir kac arkadas, yapmis oldugu burunlarin hep ayni göründügünü yazdiklarinda biraz kafam karisti:S

ya burun bu, yüzün tam ortasinda, hemen göze carpan bisey, cok korkuyorum yapay görüntü olacak diye:KK50:

yasecim sen ne zaman ameliyat oldun? memnunmusun simdi?

kizlar beni eklerseniz sevinirim. bir sakincasi yoksa resimlerinizi görmek isterdim, yani öncesi ve sonrasi resimlerinizi.

cesaretlenirim belki daha cok:)

yasecim sen ne zaman ameliyat oldun? memnunmusun simdi?

kizlar beni eklerseniz sevinirim. bir sakincasi yoksa resimlerinizi görmek isterdim, yani öncesi ve sonrasi resimlerinizi.

cesaretlenirim belki daha cok:)

canım ben 23 ekimde ameliyat oldum.memnunum bakalım şimdilik sorun yok.burnumun üstünde hala bant var alışamadım daha :)

Lütfen verdiğim linkten devam ediniz

yaGmurluk

http://www.kadinlarkulubu.com/burun-estetigi/398470-yase43-burun-estetigi-ameliyati.html

Son düzenleyen: Moderatör:
X