Dr veli aslan bey e ameliyat olanlar tasarım yapıldımı

neferalem

realist
Kayıtlı Üye
21 Ekim 2010
2.082
33
:KK1:kızlar veli bey ilkten tasarım yaptımı bunu merak ettim hiç resim koyan yok bahseden de yok ta merak ettim:KK55:

evet canim tasarim yapilmiyor, ama Veli Bey orda gorusmeye gittiginde sana nasi bir burun yapabilcegini anlatiyor.

tasarım yok cnm benim .ben sorduğumda ise aldığım yanıt"hastalarımıza önceden tasarım yapıyoruz fakat ameliyattan sonraa sorun yaşıyoruzz tasarımla aynısı olmuyor diye düşünüyorlarmışşş.bu gibi nednelerden dolayı kaldırmışlarr kızlarr.veli bey ama gösteriyor anlatıryo nasıl bir burun olacağınııı şimdiye kadar bende dahil olmak üzere hereksin burnu güzel olduuuuu:))):KK16:

tasarım yok cnm benim .ben sorduğumda ise aldığım yanıt"hastalarımıza önceden tasarım yapıyoruz fakat ameliyattan sonraa sorun yaşıyoruzz tasarımla aynısı olmuyor diye düşünüyorlarmışşş.bu gibi nednelerden dolayı kaldırmışlarr kızlarr.veli bey ama gösteriyor anlatıryo nasıl bir burun olacağınııı şimdiye kadar bende dahil olmak üzere hereksin burnu güzel olduuuuu:))):KK16:
evt cnm burnun gerçekten çok güsel olmuştu tabi diğerlerininde sanırım veli bey kişiye özel burun yapıyor yani surat biçimine göre bakalım ben de bi cesaretimi toplayabilirsem olcam hayırlısı bi yandan bebek tedavisi var ondan kararsızımEn Büyük KK

evet yapmıyor ama bırak yapmasın veli bey tam bir profosyonellll burnum harika oldu kızlarr D:

bencede harika olmuş zuzula yüzün tam yuvarlak olmuş daha da sanki ellerine sağlık veli bey in :nazar:

Son düzenleyen: Moderatör:
X