Dr Suat Karataş

Kafkatemmuz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2019
1
0
39
Arkadaşlar merhaba, kadın doğum doktoru Suat karataşı tanıyan var mı aranızda??? Hakkında iyi yorumlar duydum önceden şişli etfaldeymiş, giden duyan var mı, gitmeyi düşünüyorum ama yorumlarınızı bekliyorum

Merhaba Kafkatemmuz, ben Suat beye muayene olmuş biri olarak söylüyorum ki mükemmel bir doktor. İletişimi, etik davranışları, işini çok çok iyi yapması ile muhteşem bir doktor. Hatta çok büyük miyomu olan çok yakın bir arkadaşımı da ona götürmüştüm daha önce gittiği doktorlar ameliyattan çekinmişlerdi, Suat bey yaptı operasyonunu ve sonrasında dahi hiç bir sorun yaşamadı, Çok çabuk ayağa kalktı:)
Kesinlikle tavsiye ederim

Merhaba,
Rahim duvarımda kalınlaşma vardı
Dr Suat Karataş tedavimi yaptı Aynı gün evime gittim Çok memnun kaldım
Bir arkadaşımın da hiç bir doktorun dikkat edip de tespit edemediği sıkıntısını ileri tetkiklerle belirlenerek tedavisinin yapılmasını sağladı
Çok iyi ve dikkatli bir doktor
Kesinlikle tavsiye ediyorum

Merhabalar yaklaşık 10 yıldır müyom ameliyatı olmam gerekiyordu fakat onca doktor ve hastanelere gittim araştırdım fakat ikna olmadım. Suat hocamız ile tanıştığım gün aklımdaki tüm sorular cevap buldu ameliyat kararı aldım.suat hocamın başarılı operasyonu ile müyom, rahim ve yumurtalıklarım alındı .2sezeryan ameliyatı sonrası yaşadığım acı ve ağrıların hiç biri olmadı.suat hocama ve çalışma arkadaşlarına sonsuz teşekkürler ederim.kafanızda hiçbir sorun bırakmadan ameliyat sonrası hasta takibi ve diyaloğu ile tam bir doktor.Suat Hocam başarılarının devamını dilerim inşallah birçok hastaya ulaşabilirsiniz .

Merhaba,
Yaklaşık 3 yıl önce tanıştık yengem bebek istiyordu ve endişeleri vardı .Bu süreçte bir arkadaşım suat beyi önermişti.Kendisiyle iletişime geçtik.Yengem hamileydi dış gebelikle sonuçlandı.Ve biz çok üzülmüştük.Suat bey kontrol sürecinde bize psikolojik destek de oldu.Endişelerimizin yersiz olduğunu söyledi ve söylediği gibi 5 nisanda çok sağlıklı bir bebeğimiz oldu. Hamilelik boyunca desteklerini sürdürmüştür.Bu süreçte tanıdığım diğer hastaları da çok memnun du.İçiniz rahat olsun .

Merhaba, Hamileliğim ve doğumumu Suat Karataş işe geçirdim. Şöyle demeliyim ki mükemmel kelimesi yanında sönük kalır. Pskolojik desteği sayesinde hem doğumumu hem de lohusalığımı rahat geçirdim. Benden sonra kız kardeşim de aynı şekilde doğumunu Suat Bey'e yaptırdı ve sezeryan anında hamilelikte oluşan miyomlarınında temizlemişti. Benden sonra cevremde yönlendirdiğim ve memnun kalmayan kimse yok :) bu arada artık bahçelievler memorial hastanesinde hizmet vermekte. Sevgiler..

Doktor suat hoca ile 2017 yılında tanıştık işinin ehlini veren mükemmel bir doktor hem doğum öncesi hem doğum sonrası rahatlıkla sorularımı sordum cevaplarımı aldım ilgisi mükemmel iyiki tanımışım sizi suat krtş

Hanımlar benimde 6 cm kadar bir miyomum var bende Suat beyi internetten buldum , kendisinin muayene ücreti ve ameliyat ücreti nedir? Yani kapali miyom ameliyati pahalı oluyor onun fiyat nasıl? Sizler ne gibi ücret odediniz

Ücret ne kadardı muayene için?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…