dr soylemeden siz gorun genital nub teorisi ( bebegin cinsiyeti)

gördüğüm çıkıntı paralel canım buyuk ihtimal bebişin kız , burda tahmi yapıyoruz elbette yanıladabiliriz umarım gönlündeki sağlıkla olur

sağol cnm 3.doktorun 3de erkek çıkıntısı var dedi 3nede inanmadım ama sana inanasım var:) ve inan şu mübarek cuma günü okadar dua ediyorumki hayırlısıyla bir kızım olsun diye 8.yaşında oğlum var birde kızım olsun istiyorum rabbimden bütün kalbimle diliyorum eğer hayırlısıysa verir erkek se artık hayırlı olan buymuş derim paşamıda başımın tacı ederim.

merhaba arkadaşlar elımde son ultrasyon görüntüsü yok ama bu resım var burdan anlaşılır mı? anlaşılırsa size zahmet bı yorum yapın teyzelerii Merakla cevaplarınızı beklıyorummm

resimleri buyutemiyorum cnm buyurse bisey soyleyebilirim

gurbet güzeli cnm bunlar en son fotolar 14+4 haftalık görüntüler...dr.10 gün öncesi kesin olmamakla beraber kıza benziyo demişti, bu hafta erkek dedi.bi bakarmısınız arkadaşlar sizce de erkek mi yoksa tekrar değişebilir mi?kafam cok karıstı..
kızlar anlayanlar lütfen cvp versin ....lütfennn

Son düzenleme:
benim bebeğime de bakabilirmisiniz ?

Canım ben erkek diyorum pipi bile oluşmuş hayırlısı olsun

Dikkatli baktığın zaman yukarda tam bacak arasında dik bir çıkıntı var ama ben onu nub olarak goremedım nedense eger oysa buyuk ıhtımal erkektir ama bebiş kendını toplamış nub böle alttan çıkmış paralel gözüküyor bilnmiyorum canım ya inşallah allah gönlündekini verir ama ben yine kız diyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…