Dr Pelin İlbeyi hakkında

mapofmine

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2012
42
4
nerdeyse 1,5 senedir burayı takip ediyorum.yazdıklarınız beni çok cesaretlendirdi. tüm gücümü toplayıp yarın Pelin hanma görüşmeye gıdecegım.. onun hakkında fikri olan varmı?? bana tavsiye zerine gidiyorum ama yinede sor işaretleri oluyo insanın kafasında

nerdeyse 1,5 senedir burayı takip ediyorum.yazdıklarınız beni çok cesaretlendirdi. tüm gücümü toplayıp yarın Pelin hanma görüşmeye gıdecegım.. onun hakkında fikri olan varmı?? bana tavsiye zerine gidiyorum ama yinede sor işaretleri oluyo insanın kafasında

hangi konuda gitmeyi dusunuyosun

Tüm cesaretimi toplayıp doktor hanıma gittim... korkulacak bişi olmadıgını gördüm.. üstelik doktor çok cana yakın ve samimi.. bana herşeyi anlattı..ayrıca birde plastik cerraha gidecektim görüş almak için, ama ameliyatı ( dudak küçültme/ labioplasti ) doktor hanımda olacagım..

oldummmmm. çok mutluyum :)))
Sevgili mapofmine, ben de Pelin Hanıma ameliyat olmayı düşünüyorum. Bi 6 ay kadar önce muayene olmuştum kendisine. Muayenehanesi çok bakımsız ve eski göründü gözüme. Hijyenik olup olmadığından emin olamadım. O nedenle ameliyata da cesaret edemedim. Tecrübelerini buradan ya da özelden benimle paylaşır mısın rica etsem? Üzerinden baya zaman geçmiş sanıyorum. Memnun musun şu anda?

X