dr osman denizhan özgün'den özürdilerim

pampal

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2008
132
1
40
hocam öncelikle sizi aradım ama ulaşamadım.Size şunu diyeyim kadın kulubü sitesindeki ilk yazdıoklarımı okursanız sevinirim ben sizi ve merkezinizi kötülemek niyetiyle yazmadım onları.İlk başta yazdıklarımı okursanız nedemek istedigimi anlarsınız.Ben ordaki yazdıgım mesajdada şühpelerimi dile getirdim misafirhanede 15 kişiydik sadece bizim katta ve bir kişinin tuttugunu ve bu benim kafamı karıştırdı.Hocam biliyorsunuz ben raporlu hastanızdım iki hakkım vardı ve birincisini kullandım son hakkım kaldı ve ben bunu okadar iyi degerlendirmem lazımki sık dokuyup ince elememm lazım sanırım bana hak vereceksiniz.Sizler biliyorum bizler için elinizden geleni yapıyorsunuz bundan adım gibi eminim .Üzülerek diyiyorumki siz beni yanlış anladın hocam ve özür dilerim bir hata yaptımsa.İkinci tedavimizde inş bi aksilik çıkmazsa rahatsız etcez sizi hocam ve ozamn başınızı baya agırta bilirim:) hocam herşey için size ve ekibinize tşk ederim .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…