dr.önce kese görünüyor dedi kanda negatif çıktı ???

DilaNaz

Körler sağırlar,birbirini ağırlar.
Kayıtlı Üye
12 Mart 2008
2.707
46
arkadaşlar test yaptırmak için hastanaye gittim.dr.ultrasonda bakalım önce dedi.kese

Son düzenleme:
aynı durum ocak ayında benimde başıma geldi.doktor çok küçük gözüküo dedi kan tahlili yaptırdık sonuç sıfır çıktı.Tabi yaşadığım hayal kırıklığı cabası.Sonra adet olmayı bekledim olmadı nerdeyse bir ay geçti başka bir doktora gittim allttan ultrasonla bakıp direk çikolata kisti var dedi meğersem önceki doktorun gördüğü kistmiş yani ben boşuna bir ay beklemiş doktor ilaç verdi onla adet oldum.şimdi benim de merak ettiğim çikolata kisti adet gecikmesine neden oluyormu?
:18:

kötü bir tecrübe olmuş canım.ama enazından iyi bir doktor olmadığını anlamışsın.inş en yakın zamanda kesenin gerçeğini görürsün

aynı durum ocak ayında benimde başıma geldi.doktor çok küçük gözüküo dedi kan tahlili yaptırdık sonuç sıfır çıktı.Tabi yaşadığım hayal kırıklığı cabası.Sonra adet olmayı bekledim olmadı nerdeyse bir ay geçti başka bir doktora gittim allttan ultrasonla bakıp direk çikolata kisti var dedi meğersem önceki doktorun gördüğü kistmiş yani ben boşuna bir ay beklemiş doktor ilaç verdi onla adet oldum.şimdi benim de merak ettiğim çikolata kisti adet gecikmesine neden oluyormu?
:18:

öncelikle geçmiş olsun canım...benimde çikolata kistim vardı ve sağlı sollu yumurtalıklarımı sarmıştı adetim de 38 ila 40 gün arası oluyordu ameliyat şarttı ve ameliyt tarihi alacağım hafta hamile olduğumu öğrendim şuan 25+4 günlük hamileyim bu Allahın bi mucizesi.doktorlar yumurtalıklarımın iflas etmiş olabileceğini bile söylediler malesef...ben sadece Allaha sığındım...çok şükür...

öncelikle geçmiş olsun canım...benimde çikolata kistim vardı ve sağlı sollu yumurtalıklarımı sarmıştı adetim de 38 ila 40 gün arası oluyordu ameliyat şarttı ve ameliyt tarihi alacağım hafta hamile olduğumu öğrendim şuan 25+4 günlük hamileyim bu Allahın bi mucizesi.doktorlar yumurtalıklarımın iflas etmiş olabileceğini bile söylediler malesef...ben sadece Allaha sığındım...çok şükür...

Canım Allha tamamına erdirsin Sağlıkla bebeğini kucağına alırsın inşallah.Allahım ol dedikten sonra herşey olur.Benim kistim yeni ortaya çıktı çok küçük sadece sol yumurtalıkta var.Doktor gebeliğe engel bi durum yok şimdilik korkma dedi.Şimdi adetim geçeli üç gün oluyor.Normalde gecikme yaşamazdım 28 günde bir olurdu.Şimdi ondanmı gecikiyor bilemedim.birkaç gün sonra muayeneye gidicem tekrar Allah hepimiz hakkında hayırlısını versin teşekkür ederim tekrar cevabın için

aynı durumu şubat ayında yaşadım arkadaşım.Doktor kese gözüktüğünü söyledi ancak hamilelik olarak %50 şans verdi ve aynı dönem önemli bir rahatsızlık geçirdiğim için 10 tane penisilin iğne vurulmam gerekiyordu.kadın doğum doktoruna tekrar gidip iğneleri söylediğimde hiç bir sakıncası yok vurulabilirsin dedi.ve 4. iğneden sonra bebeğimi kaybettim :KK43:

tekrar kadın doğumcuya gittiğimde düşük yaptığımı söyledi.artık kime güveneceğiz bilmiyorum ne yazıkki.

geçmiş olsun canım.inşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın...

X