Dr.Nuri Battal Aşağılayıcı tavırları ve Yaptığı işe sahip çıkmamasından bir

pinarnaz17

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2017
155
91
Dr.Nuri Battal’a gözaltı morluklarım için lazer tedavisi oldum..Maliyeti de oldukça yüksek bir işlem..Çalıştığım işyerinden nikah dolayısıyla çıkmıştım ve inanın tüm tazminatını götürüp bu plastik cerrahi (!) diye bilinen adama verdim..Gözaltı morluğum geçmediği gibi üzerine birde beyaz ve kahverengi lekeler eklendi..Kendisine tekrar gidip sorunumu anlatmaya çalıştım ve beni odasına alma tenezzülünde bile bulunmadı..Zaten eğer ünlü falan değilseniz ilgi alaka sıfır..Tekrar üzerinden geçilmesi gerektiğini söyledim.”Ne yapacaksın manken mi olacaksın hadi geçmiş olsun”diye başından savdı..O kadar üzüldüm o kadar kırıldım ki anlatamam..Giden paramamı yoksa daha beter olan gözaltlarıma mı yanayım..Gitmeden önce iyi düşünün kızlar..Olumlu yorum yapanlar da kesin tanıdıkları asistanları falandır.Paranızı o adama yedirmeyin..Ben şahsen haram zıkkım olsun deyip Allah’a havale ettim

Çok şaşırdım doktoru tanımıyorum açıkçası fakat bir doktorun bir merkezin böyle davranışlar sergilemesine şaşırdım. Sizin yerinizde olsam elimde ödeme tedavi evrakları varsa yine o merkeze giderim tekrar aynı tutumla karşılaşırsam cimere sağlık bakanlığına tv kanallarına bulabileceğim her yere şikayet edeceğimi söyler bu hatanın düzeltilmesini isterim gerekiyorsa şikayette ederim haberlerde estetik ve güzellik bakım merkezleriyle alakalı bir çok haber yapılıyor görüyoruz size bişey olmaz onların güvenilirliği sarsılır. Ne münasebet napacaksın manken mi olacaksın demek

X