Dr. Munihe Yücel ve Vajinaplasti ve İdrar kesesi sarkma ameliyatım

Alyasena

Nirvana
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
3.756
2.147
38
Merhaba Arkadaşlar
Yeni üye değilim 😂 sadece buradaki herşeyi okuyup bende kendi tecrübemi yazmak istedim ameliyat öncesi okusaydım burayı sanırım vazgeçerdim gerçekten kişiden kişiye değişiyor süreç.

İstanbul Anadolu yakasında dr ararken Munihe Yücel hanımı buldum 16 temmuzda görüştüm 2. Derece kayma sorunumdan ameliyat tavsiyesini denedim bende lazer de yüzde yüz sonuç almak mümkün değilmiş.

17 Temmuz sabahı ameliyatı oldum. İlk gün tamponlardan dolayı ağrı değil ama rahatsızlık hissi ve sonda rahatsız ediciydi bir gece hastane de kalıp taburcu oldum.
Benim yaptırdığım işlemde dış dikiş olmadığı için rahattım. 6 gün evde dolaştım ama çoğunluk yattım. Dün de kontrole gittim 7. Günde çok şükür herşey yolunda artık 1 ay sonra ilişki onayı için bir muayene öngördü.
İşe döndüm 7 gün sonunda. Ağrı sızı çok şükür yok.
Bu benim aldığım ilk narkozdu doğumlarım normal olduğu için bu korku yüzünden neden 8 sene beklediğim için kendime çok kızgınım vajinaplastiye ek doğum kesisini de doktorum düzeltti lapioplastiye gerek olmadığını söyledi baktıkça mutlu oluyorum 🙈 pansuman yaparken.
Estetikten ziyade bu sağlık işlemi ihtiyaç varsa ertelememek en güzeli ve umarım herkesin rahat süreci olur.
Bende kendi deneyimimi paylaşmak istedim doktorumu da gerçekten enerjisinden dolayı tavsiye ederim sayesinde bu da çıktı aradan o ikna etmese ben asla olmazdım sanırım korkudan. Ameliyattan sonra maalesef stresten regl de oldum geciktirici kullanmama rağmen ama olumsuz etkilememiş süreci…

Merhaba bende 8 gün önce vajinaplasti oldum daraltma ameliyatı, çok şükğr ağrım şuan yok ilk iki gün kötüydüm, 1 hafta hep yattım, hala oturamıyorum. Doktor çok oturma ağır kaldırma ve merdiven çıkma bir ay dedi. Size de bu tarz önlemler söyledimi? Üç hafta sonra altı saatlik bir uçak yolculuğu yapmam lazım kucağımda bir bebekle, umarım bir aksilik olmadan yapabilirim çok korkuyorum, sorun olur diye. Dikişleriniz çıktı mı hiç düştü mü ne alemde kısacık bir özet geçebilir misiniz

Merhaba bende 8 gün önce vajinaplasti oldum daraltma ameliyatı, çok şükğr ağrım şuan yok ilk iki gün kötüydüm, 1 hafta hep yattım, hala oturamıyorum. Doktor çok oturma ağır kaldırma ve merdiven çıkma bir ay dedi. Size de bu tarz önlemler söyledimi? Üç hafta sonra altı saatlik bir uçak yolculuğu yapmam lazım kucağımda bir bebekle, umarım bir aksilik olmadan yapabilirim çok korkuyorum, sorun olur diye. Dikişleriniz çıktı mı hiç düştü mü ne alemde kısacık bir özet geçebilir misiniz
Merhaba geçmiş olsun öncelikle bana ağır kaldırma dedi 1 ay boyunca sonrasında da dikkat et dedi bende mesane kaldırma operasyonu da oldu. O bölge de morarma ve şişme ödem vardı morarma ödem kalmadı kaşıntı geçti benim 16. Gün henüz düşme farketmedim dikişlerde

Merhaba geçmiş olsun öncelikle bana ağır kaldırma dedi 1 ay boyunca sonrasında da dikkat et dedi bende mesane kaldırma operasyonu da oldu. O bölge de morarma ve şişme ödem vardı morarma ödem kalmadı kaşıntı geçti benim 16. Gün henüz düşme farketmedim dikişlerde
Teşekkürler cevap için umarım bir şey olmaz çünkü dediğim gibi 3,5 hafta geçmiş olunca ameliyatım üzerinden 1 yaş bebekle 6 saatlik bir uçak yolculuğu yapmam lazım ve tabiki mecbur ağır kaldırcam 😭 ay inşallah bir sıkıntı olmaz ya ve umarım ameliyat işe yarar ya yaramamışsa ya düzgün yapamamışsa diye çok korkuyorum 😬 yine eskisi gibi olur diye 🙈

Teşekkürler cevap için umarım bir şey olmaz çünkü dediğim gibi 3,5 hafta geçmiş olunca ameliyatım üzerinden 1 yaş bebekle 6 saatlik bir uçak yolculuğu yapmam lazım ve tabiki mecbur ağır kaldırcam 😭 ay inşallah bir sıkıntı olmaz ya ve umarım ameliyat işe yarar ya yaramamışsa ya düzgün yapamamışsa diye çok korkuyorum 😬 yine eskisi gibi olur diye 🙈
Şimdiden kolaylıklar dilerim epey iyileşmiş toparlamış olursunuz ama yine de temkinli olun gerekirse yardım isteyin

Şimdiden kolaylıklar dilerim epey iyileşmiş toparlamış olursunuz ama yine de temkinli olun gerekirse yardım isteyin
Son bir şey daha sorabilirmiyim bugün hafif lekelenmelerim oldu 10. Gündeyim sizdede oluyor mu hala bu lekelenmeler, daha nekadar böyle sürcek merak ediyorım

Son bir şey daha sorabilirmiyim bugün hafif lekelenmelerim oldu 10. Gündeyim sizdede oluyor mu hala bu lekelenmeler, daha nekadar böyle sürcek merak ediyorım
Benim iki gün oldu üçüncü günü regl oldum zaten bende lekelenme olmadı

X